وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
1000 گروه دانش آموزی از 200 مدرسه کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 250 گروه از آن ها در بخش مسابقات در دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برترین های مسابقات نهمین جشنواره دانش آموزی تبیان

به یاری خداوند بزرگ نهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 3000  دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.

 

برترین های مسابقات نهمین جشنواره دانش آموزی تبیان

1000 گروه دانش آموزی از 200 مدرسه کشور به  مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 250 گروه از آن ها در بخش مسابقات در دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 4 و 5 اردیبهشت ماه سال 1393 با هم به رقابت پرداختند.

 

پس از داوری و بررسی پروژه های ارائه شده، 21 گروه از آن ها به عنوان برترین های بخش مسابقات انتخاب شدند. گروه های برتر به تفکیک نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

 

نام مدرسه
مسابقه

دبیر راهنما

دانش آموزان

متوسطه 2 گلبانگ

کمیکار

ساناز معاوضی

 آلما صمیمی، نوشین رئیسی، هیوا خلیلی، 

مبینا میرزاآقایی

متوسطه 2 امام صادق (ع)

ابرحباب

ملیحه نواب صفا

مریم شریفی، سیده فاطمه ملیحی، زهرا زارع، کیمیا پوردخت

متوسطه 2 پروفسور حسابی

فتومیکروگراف

خدیجه شریف نیا

شیوا حاجی موسایی، شیرین شعله ور، زینب فهیمی نجم، پارمیس عابدیان

دبستان فرهنگ سعادت

موشک آبی چتردار

سعیده شمس

دادبه زرمینا، کسری کهتری، کسری صنعتی، پویا لهبی

متوسطه 2 شهید بهشتی بروجرد

موشک آبی پرتابی

علیرضا صارمی

سجاد گودرزی، محمد محمدی، پیمان پارسا، پرهام کوچک

دبستان شاهد دختران بروجرد

موشک آبی پرتابی

حمید ساکت

مشکات ساکت، نرگس شفیعیان، عارفه ترکاشوند

متوسطه 2 حنانه

هاورکرافت

سیدرضایی

کوثر امینی ناجی، شادی خدیجی، نیوشا ماه گرفته

متوسطه 2 سلام یاسین

گلایدر سازه ای

مرتضی ملکان پور

ابوالفضل ابراهیمی، علی زنگیشه

متوسطه 1  طلوع سبز

گلایدر ساده

طاهره امراللهی بیوکی

 نازنین ایمان دوست، محدثه صاحب ابرغانی، فرناز کاردان

متوسطه 2 سلام تجریش

سازه ماکارونی- سازه فشاری

آقای جاودانی

فربد علی اصغری، خشایار نصیریان، محمد رضا عابدین و آرش کیخانی 

متوسطه 1 سیمای نور

سازه ماکارونی-سازه هدفمند

سپیده رستمی

آیلا آلانی، مائده ضامن، تارا شاهرخی، آتنا شفیع بیک محمدی

متوسطه 2 سرای دانش فلسطین

سازه ماکارونی-سازه هدفمند

مجید احسانی

تینا گرامی، زهرا موسوی، ثمین رضاییان، دنیز عبدالله زاده

متوسطه 1 آزادگان

سازه ماکارونی-سازه راندمانی

الهام احسانی فرد

امین اسماعیلی گرجان

متوسطه 2 خدیجه کبری(س)

سازه ماکارونی-سازه راندمانی

الهام احسانی فرد

زهرا نعمتی، سوده عادلیان، حدیث روستایی

متوسطه 1 سرای دانش رسالت

آبگرمکن خورشیدی

حوریه زارعی

مبینا نوروزیان، سوگند فرسوده

متوسطه 2 ربانی

رباتیک-نمایشی

حسین کیایی

سلوا علی نژاد، صبا حاجی لو، شقایق طالع زاری

دبستان سروش هدایت

رباتیک-نمایشی

مرجان رحیمی فرد

پارسا زمانی

دبستان سلام فرشتگان یاسین

رباتیک-مسیریاب

آرزو رخشان

بیتا امیری، مهتا بابازاده، یسنا رستمی، پارمیدا صنعتی، سارا علی عسگری

متوسطه 1  سرای دانش رسالت

رباتیک-مسیریاب

محمد رفیعی

شمیم هادی پور، مائده پرتو اعلم، صدف کلانتری، دنیا زاهدی، سیما دریایی

دبستان رشد

رباتیک-جنگجو

آقای موسوی

امیررضا شافعی، شروین شرفیان، طه محمدی

دبستان محیط

رباتیک-فوتبالیست

ارشیا زجاجی

ایلیا ناوی

 

برترین های غرفه های نمایشگاهی نهمین جشنواره تبیان  

برترین های سمینارهای علمی نهمین جشنواره تبیان

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تصاویر نشست خبری نهمین جشنواره دانش آموزی تبیان

تصاویر روز نخست نهمین جشنواره دانش آموزی تبیان

تصاویر روز دوم جشنواره دانش آموزی تبیان

مراسم اختتامیه جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان


بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: فاطمه گودرزی

 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین