سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۰ میلیارد دستگاه الکترونیکی در سراسر جهان به اینترنت متصل خواهند بود که در این بین ۱۵ میلیارد عدد از آن‌ها می‌توانند خدمات ارتباطی ویدیویی را نیز در اختیار کاربران بگذارند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیش بینی جدید از اینترنتی های 2020 


در سال 2020 بیش از 50 میلیارد دستگاه الکترونیکی در سراسر جهان به اینترنت متصل خواهند بود که در این بین 15 میلیارد عدد از آن‌ها می‌توانند خدمات ارتباطی ویدیویی را نیز در اختیار کاربران بگذارند.

اینترنت

در سال 2020 میلادی بیش از 8 میلیارد مشترک شبکه اینترنتی پهن‌باند در سراسر جهان وجود خواهد داشت و 1.5 میلیارد خانه در جهان هم از گیرنده تلویزیونی دیجیتال استفاده خواهد کرد.

شرکت اریکسون بر پایه آخرین پیش‌بینی‌های خود اعلام کرد که در سال 2020 میلادی تلویزیون‌های آنالوگ به طور کامل بازنشسته می‌شوند.

شرکت مخابراتی اریکسون برای اعلام این آمارها مطالعه گسترده‌ای را به مدت 6 ماه انجام داد و نتایج حاصل از آن را در گزارشی با عنوان Media Vision 2020 منتشر کرد.

اریکسون در این گزارش پیش‌بینی کرد که در سال 2020 میلادی ارزش صنعت جهانی تلویزیون به بیش از 750 میلیارد دلار می‌رسد. این بازار در سال 2013 میلادی 530 میلیارد دلار ارزش داشته است.

اریکسون در این گزارش پیش‌بینی کرد که در سال 2020 میلادی ارزش صنعت جهانی تلویزیون به بیش از 750 میلیارد دلار می‌رسد. این بازار در سال 2013 میلادی 530 میلیارد دلار ارزش داشته است

این مرکز همچنین توضیح داد که در سال 2020 بیش از 50 میلیارد دستگاه الکترونیکی در سراسر جهان به اینترنت متصل خواهند بود که در این بین 15 میلیارد عدد از آنها می‌توانند خدمات ارتباطی ویدیویی را نیز در اختیار کاربران بگذارند.

اینترنت

"پر بورگکلینت"(Per Borgklint) مدیر مرکز راهکارهای پشتیبان و خدمات تجاری اریکسون گفت: «هیچ کس نمی‌تواند با اطمینان در مورد آینده صحبت کند. اما جهت و مسیری که زندگی ما پیش می‌برد مشخص است. در این مسیر گیرنده‌های تلویزیونی به میزان قابل ملاحظه تغییر می‌کنند و برای مشتریان ما بسیار ضروری به‌نظر می‌رسد که از هم‌اکنون استراتژی‌های خود را برای 6 سال آینده هماهنگ کنند.»

لازم به ذکر است که در این گزارش جامع اطلاعاتی در مورد آینده‌های فرصت‌های تجاری و سازمانی داده شده است.

بخش ارتباطات تبیان

منبع : ایتنا

مطالب مرتبط:

بیشترین کاربران اینترنت در کدام شهرها؟  

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین