سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در جلسه شورای اجرایی هفته روابط‌عمومی 1393، از پوستر سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت رونمایی شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پوستر سومین کنفرانس روابط‌ عمومی و صنعت رونمایی شد

سومین کنفرانس روابط‌ عمومی و صنعت

در جلسه شورای اجرایی هفته روابط‌عمومی 1393، از پوستر سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت رونمایی شد.

سید غلامرضا کاظمی دینان، دبیرکل سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت در این جلسه با اشاره به اینکه صنایع امروز بیش از دوره‌های گذشته به روابط‌عمومی فعال و کارآمد نیاز دارند، گفت: از الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت، تخصصی شدن روابط‌عمومی‌های بنگاه‌های فعال در این حوزه است.

وی افزود: روابط‌عمومی‌ها قادرند با استفاده از روش‌های اقناعی، افکار عمومی را به سمت استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی هدایت کنند. آنها با آموزش‌های تخصصی قادر خواهند بود فضای رقابتی میان تولیدات داخلی با کالاهای مشابه خارجی ایجاد کنند و در نهایت زمینه‌ساز توسعه و رشد اقتصادی شوند.

کاظمی‌دینان با اشاره به برگزاری سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت در روز 28 اردیبهشت‌ماه گفت: موضوع اصلی این کنفرانس «روابط‌عمومی، صنعت و رقابت‌ برندها» تعیین شده است و امیدواریم با ارایه آموزش‌هایی در این خصوص امکانات روابط‌عمومی‌ها برای برندسازی و جذب مخاطب بیشتر، کنفرانسی کاربردی و اثربخش داشته باشیم.

یوسف فروتن آغمیونی، طراح پوستر سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت نیز در این جلسه به اشاره به ویژ‌گی‌های این پوستر گفت: در این طرح تلاش شده چنین نشان داده شود که استفاده مناسب و صحیح از ابزارهای ارتباطی در بخش یک بنگاه تولیدی، می‌تواند به انتخاب برند آن بنگاه توسط مصرف‌کنندگان منجر شود و میزان آنچه صنایع در بازار کالا به‌فروش می‌رسانند، حتماً متناسب با فعالیت روابط‌عمومی‌ها در معرفی آن کالا و ترغیب مصرف‌کنندگان به خرید آن است.

گفتنی است «برندسازی و نقش روابط‌عمومی»، «روابط‌عمومی و بازارسازی برای تقویت برند»، «روابط‌عمومی، صنعت و صیانت از برند»، «استراتژی‌های روابط‌عمومی در مواجهه با برندهای رقیب» و «روابط‌عمومی و جهت‌دهی به انتخاب مشتریان در رقابت برندها» از جمله موضوعاتی است که در سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت به آنها پرداخته خواهد شد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین