سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رسانه‌های آلمانی با نزدیک شدن به پایان فصل بیشتر از قبل احتمال می‌دهند اشکان دژاگه،‌ فرزند گمشده هرتابرلین به خانه سابقش بازگردد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گمانه‌زنی رسانه‌های آلمان در مورد اشکان دژاگه


رسانه‌های آلمانی با نزدیک شدن به پایان فصل بیشتر از قبل احتمال می‌دهند اشکان دژاگه،‌ فرزند گمشده هرتابرلین به خانه سابقش بازگردد.
دژاگه

3 هفته قبل کیکر، معتبرترین نشریه فوتبال آلمان در گزارشی که منتشر کرد، بحث حضور احتمالی اشکان دژاگه را تیم هرتابرلین مطرح کرد.

گزارشگر این نشریه آن هنگام در گزارش خود عنوان کرد مسئولان هرتابرلین برای فصل آینده بازیکن ملی‌پوش ایرانی که اکنون در تیم فولام انگلیس توپ می‌زند و  در سال‌های 2004 تا 2007 خود عضو برلینی‌ها بوده، را مدنظر قرار داده‌اند.

نشریه ورزشی البته عنوان کرد ستاره 27 ساله ایرانی در تیمی که فلیکس ماگات در لیگ برتر هدایتش را برعهده دارد، صاحب قراردادی تا سال 2015 است که البته به موجب تبصره‌ای حتی امکان تمدید خود به خود آن تا سال 2016 نیز وجود دارد.

پس از آنکه این نشریه برای اولین بار بحث «بازگشت لژیونر مورد اعتماد کارلوس کی‌روش» را به برلین منتشر کرد، دیگر رسانه‌های آلمان مثل روزنامه آبند‌سایتونگ، دی ولت‌ و مورگن پست نیز با کند و کاو در تیم هرتا، گزارش‌های تکمیل‌تری را منتشر کردند.

تازه‌ترین خبری که در این زمینه منتشرشده، ‌اختصاص به گزارش پایگاه اخبار نقل وانتقالات فوتبال ژرمن‌‌ها دارد که از این موضوع با احتمال بیشتری صحبت کرده است.

گزارشگر این نشریه آن هنگام در گزارش خود عنوان کرد مسئولان هرتابرلین برای فصل آینده بازیکن ملی‌پوش ایرانی که اکنون در تیم فولام انگلیس توپ می‌زند و  در سال‌های 2004 تا 2007 خود عضو برلینی‌ها بوده، را مدنظر قرار داده‌اند

براساس این گزارش ستاره خط حمله ایران،‌ نامزدی جدی برای جناحین خط حمله هرتا است.

این رسانه حتی از دژاگه به خاطر سابقه حضور قبلی‌اش در تیم پایتخت آلمان، به عنوان «فرزند گمشده»‌ نام برده است.

این سایت نوشت: هرتا علاقمند است اشکان را باردیگر به جمع خود بازگرداند. به خصوص که فولام انگلیس در جنگ سقوط است و در صورت وقوع این اتقاق، شانس خوبی برای بازگرداندن وی توسط برلینی‌ها فراهم می‌شود.

بخش ورزشی تبیان


منبع: کیکر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین