سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را با شکست پشت سرگذاشت. دیدار این تیم با لخویا قطر در شرایطی برگزار شد که دو تیم قبل از این از دور مسابقات کنار رفته بودند و شانسی برای صعود نداشتند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تراکتورسازی و برابر لخویا قطر


تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را با شکست پشت سرگذاشت. دیدار این تیم با لخویا قطر در شرایطی برگزار شد که دو تیم قبل از این از دور مسابقات کنار رفته بودند و شانسی برای صعود نداشتند.

تراکتورسازی و لخویا قطر

هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا با دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و لخویا قطر در ورزشگاه یادگار امام تبریز پیگیری شد که در پایان تیم قطری با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

در این دیدار که در حضور کمتر از هزار تماشاگر برگزار شد، دو تیم فوتبال پایاپایی را به نمایش گذاشتند و پس از آنکه در نیمه اول با تساوی به رختکن رفتند، در شروع نیمه دوم با بارش شدید تگرگ مواجه شدند. بارش تگرگ به حدی بود که در دقیقه 57 داور بازی را قطع کرد و به سمت رختکن فرار کرد!

پس از دقایقی توقف بازی، دو تیم دوباره به زمین آمدند و کارشان را در زمین باتلاقی دنبال کردند. در اواسط نیمه دوم تراکتورسازی فرصت های خوبی برای گلزنی داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند. در ادامه بازی تیم لخویا در دقیقه 71 صاحب یک ضربه پنالتی شد که "بوقرا" این ضربه را به گل تبدیل کرد.

گل تیم لخویا در شرایطی به ثمر رسید که به نظر می رسد داور در گرفتن این ضربه پنالتی دچار اشتباه شد و تکل مرتضی اسدی برخوردی با مهاجم حریف نداشت. در دقایق پایانی تراکتورسازی صاحب موقعیت های خوبی برای گلزنی شد اما نتوانست از شکست فرار کند.

هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا با دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و لخویا قطر در ورزشگاه یادگار امام تبریز پیگیری شد که در پایان تیم قطری با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید

تیم های تراکتورسازی ایران و لخویا قطر در شرایطی به مصاف هم رفتند که قبل از این از دور رقابتها کنار رفته بودند و این دیدار یک بازی تشریفاتی بود. به همین خاطر اولیویرا به بازیکنان جوان تراکتورسازی میدان داده بود.

در پایان رقابت های مرحله مقدماتی گروه سوم این مسابقات تیم العین امارات با 11 امتیاز و الاتحاد با 10 امتیاز به مرحله بعد صعود کردند و تیم های لخویا با 7 و تراکتورسازی با 5 امتیاز از دور مسابقات کنار رفتند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت ای اف سی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین