سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی اسپانیایی بایرن‌مونیخ با وجود پیروزی برابر اینتراخت براونشوایگ از عملکرد شاگردانش راضی نیست. او می‌گوید بایرن برای صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا باید با نهایت آمادگی برابر رئال به میدان رود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برای پیروزی مقابل رئال

گوآردیولا: با همه قوا به میدان می رویم


سرمربی اسپانیایی بایرن‌مونیخ با وجود پیروزی برابر اینتراخت براونشوایگ از عملکرد شاگردانش راضی نیست. او می‌گوید بایرن برای صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا باید با نهایت آمادگی برابر رئال به میدان رود.

گواردیولا

بایرن در هفته سی‌ویکم بوندسلیگا موفق شد با دو گل اینتراخت براونشوایگ را از پیش رو بردارد تا با روحیه خوبی پای به دیدار حساس برابر رئال مادرید گذارد.

پپ گوآردیولا با وجود پیروزی در این دیدار خارج خانه از عملکرد شاگردانش راضی نیست. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: به سختی می‌توانستیم توپ را به گردش درآوریم. بیشتر از سه، چهار یا پنج بار نمی‌توانستیم به همدیگر پاس بدهیم. مثل تیم‌های کوچک بازی می‌کردیم. برای پیروزی در این دیدار خارج خانه به زحمت افتادیم.

بایرن در حالی برابر براونشوایگ به پیروزی رسید که مدتهاست قهرمانی در رقابت‌های بوندسلیگا را نهایی کرده است.

گوآردیولا افزود: پیروز شدن در دیدار برابر براونشوایگ و کنترل بازی اصلا آسان نبود؛ چرا که در حالی پای به این دیدار گذاشتیم که مدتهاست قهرمانی خود را در فصل جاری نهایی کرده‌ایم. بایرن برابر تیمی به پیروزی رسید که با روحیه و انگیزه بسیار بالایی بازی می‌کرد. باید اعتراف کنم که بایرن برابر براونشوایگ به مشکلات زیادی برخورد کرد و اصلا پیروزی آسانی به دست نیاورد.

پپ گوآردیولا با وجود پیروزی در این دیدار خارج خانه از عملکرد شاگردانش راضی نیست. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: به سختی می‌توانستیم توپ را به گردش درآوریم. بیشتر از سه، چهار یا پنج بار نمی‌توانستیم به همدیگر پاس بدهیم. مثل تیم‌های کوچک بازی می‌کردیم. برای پیروزی در این دیدار خارج خانه به زحمت افتادیم

بایرن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید چهارشنبه همین هفته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف رئال مادرید برود. گوآردیولا درباره این دیدار گفت: بازی سختی برابر رئال داریم. باید برابر این تیم قدرتمند با آمادگی بسیار بالایی به میدان رویم. اگر بایرن می‌خواهد به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کند باید در اوج آمادگی و با نهایت تمرکز برابر تیم قدرتمند رئال به میدان رود.

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین