سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا شامگاه روز چهارشنبه بین دو تیم السد قطر و فولاد ایران برگزار شد که در پایان شاگردان حسین فرکی موفق شدند با کسب تساوی بدون گل در خانه السد، با دست پر به ایران برگردند و به دیدار برگشت امید
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فرکی: ما بیشتر از السد فرصت داشتیم

فولاد و السد

دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا شامگاه روز چهارشنبه بین دو تیم السد قطر و فولاد ایران برگزار شد که در پایان شاگردان حسین فرکی موفق شدند با کسب تساوی بدون گل در خانه السد، با دست پر به ایران برگردند و به دیدار برگشت امیدوار شوند.


 

در این دیدار دو تیم نیمه اول بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و هر چند یک موقعیت گلزنی داشت، اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. در نیمه دوم فولاد بازهم صاحب موقعیت های خوبی برای گلزنی شد که پریرا دو موقعیت خود را از دست داد و نتوانست دروازه میزبان قطری را باز کند تا در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد و فولاد در بازی برگشت شانس بیشتری برای صعود داشته باشد.

فرکی: ما بیشتر از السد فرصت داشتیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه فرصت‌هایش تیمش در دیدار برابر السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از حریف بوده است، گفت: شانس پیروزی ما در بازی برگشت در اهواز و مقابل هوادارانمان بیشتر است.

حسین فرکی بعد از تساوی تیم فولاد خوزستان برابر تیم السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که چهارشنبه شب در دوحه برگزار شد، اظهار کرد: از نتیجه مساوی راضی هستم. ما بازی خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم مساوی نتیجه خوبی برای تیم ما باشد.

فرکی: شانس پیروزی ما در اهواز زیاد است. ما تمام تلاشمان را به کار می‌بریم تا در بازی برگشت با پیروزی برابر السد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برویم

وی با بیان اینکه در بازی برگشت فولاد با حمایت هواداران خود به میدان می‌رود، گفت: البته در این مسابقه هم اگر از فرصت‌های زیاد گلزنی‌مان استفاده می‌کردیم قطعا پیروز می‌شدیم. متاسفانه در نیمه اول به خاطر مصدومیت، مجبور شدیم یکی از بازیکنان موثر خود را از زمین بیرون بکشیم و همین مسئله باعث شد تا تاکتیک تیمی را عوض کنیم که در روند بازی فولاد تاثیر منفی گذاشت

سرمربی فولاد در پایان تاکید کرد: شانس پیروزی ما در اهواز زیاد است. ما تمام تلاشمان را به کار می‌بریم تا در بازی برگشت با پیروزی برابر السد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برویم.

تیم فوتبال فولاد خوزستان چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در دوحه به مصاف تیم السد قطر رفت که این بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

سرمربی السد: فشار در بازی برگشت بیشتر است

سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: بازی با تیم قدرتمند و سازمان یافته فولاد برای ما دشوار بود.

حسین عموته بعد از تساوی تیم‌های فولاد خوزستان و السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: دیدار با تیم سازمان یافته فولاد دشوار بود. کسب تساوی بدون گل، فشار را در بازی برگشت بیشتر می‌کند چرا که باید یک تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

وی با بیان اینکه بازیکنانش در نیمه دوم فرصت‌های گلزنی را از دست دادند، گفت: بازیکنان تیم ما به خاطر فشار مسابقاتی که در روزهای گذشته انجام داده‌اند، خسته هستند و این مسئله خودش را در دقایق پایانی نیمه دوم نشان داد.

سرمربی السد در پایان اظهار امیدواری کرد که در بازی برگشت بتواند با کسب امتیاز بتواند به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

تیم فوتبال فولاد خوزستان چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دوحه قطر به مصاف تیم السد قطر رفت که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

فراوری: حسین محمدی

بخش ورزشی تبیان


منبع: مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین