سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
چند روزی به مراسمتان باقی نمانده است و احتمالا شما لیست بزرگی از بایدها برای انجام دادن دارید، خب، حالا ما به شما نبایدها را معرفی می کنیم! از مراقبت های پوستی بی مطالعه و فی البداهه گرفته تا دیدن بی وقفه فیلم شب تا صبح.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کارهای ممنوع یک هفته قبل از عروسی


چند روزی به مراسمتان باقی نمانده است و احتمالا شما لیست بزرگی از بایدها برای انجام دادن دارید، خب، حالا ما به شما نبایدها را معرفی می کنیم! از مراقبت های پوستی بی مطالعه و فی البداهه گرفته تا دیدن بی وقفه فیلم شب تا صبح.

حلقه ازدواج

ورزش جدید

همان ورزش روتین و معمول خود را ادامه دهید. الان زمان مناسبی برای ایجاد تغییر نیست. ممکن است مدتها طول بکشد تا درد عضلات کش آمده آرام شود و مطمئنا شما دوست ندارید در روز عروسیتان بدن درد داشته باشید. اگر قصد دارید که وزن کم کنید حتما این برنامه را پیش از اینکه لباستان آماده شود انجام دهید و اگر به دنبال راهی برای آرامش و دور شدن از استرس پیش از عروسی هستید بهتر است به پیاده روی در پارک به همراه یک دوست بروید. بودن در کنار دوستان بسیار آرامش بخش است.

 

اسپری برنزه کننده

استفاده از اسپری برنزه شاید بهترین و ارزانترین راه برای داشتن بدنی خوش رنگ باشد اما ممکن است این رنگ به خوبی بر روی پوست شما نشیند.  یا همه بدنتان یک رنگ مشخص را به خود نگیرد و خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید شبیه رنگ های قلابی شود. اگر دوست دارید که این کار را انجام دهید بهتر است از یک ماه قبل با یک متخصص در این باره مشورت کنید.

 

پاکسازی به وسیله آب میوه

شما به کالری احتیاج دارید تا همیشه هوشیار باشید و بتوانید از پس یک هفته سخت و شلوغ بر آیید. یک هفته پیش از عروسی زمان مناسبی برای نرساندن غذا به بدن نیست. پاک سازی از طریق آب میوه کالری کمی به بدنتان می رسد و همچنین انرژی شما را کاهش می دهد. به علاوه اکثر آب میوه ها مواد قندی زیادی دارند.

 

پیلینگ پوست و صورت

درست است که پیلینگ صورت به شما این نوید را می دهد که پوستی صاف و نرم و لطیف خواهید داشت اما این کار یکی از نبایدهای اصلی هفته پیش از عروسی است. چراکه برخی از آدم ها به مواد پیلینگ حساسیت نشان می دهند و همین حساسیت باعث می شود که آرایش به خوبی روی صورتشان نشیند. به همین دلیل توصیه می شود که شدیدا از انجام پیلینگ و بوتاکس دو هفته پیش از عروسی خودداری کنید.

شما به کالری احتیاج دارید تا همیشه هوشیار باشید و بتوانید از پس یک هفته سخت و شلوغ بر آیید. یک هفته پیش از عروسی زمان مناسبی برای نرساندن غذا به بدن نیست

استفاده از محصولات آرایشی – بهداشتی جدید

اگر قصد تغییر دادن محصولات آرایشی- بهداشتی خود را دارید بهتر است این کار را یک تا یک ماه و نیم زودتر انجام دهید. ممکن است استفاده از محصولات جدید به شما و پوستتان آلرژی بدهد یا به راحتی باعث خشکی یا چربی پوست شود. اگر هم قصد امتحان کردن محصولات جدیدی را دارید حتما با دکتر پوست خود مشورت کنید. خیلی از دکترها راهکارهای خوبی برای آماده سازی پوستتان پیش ار مراسم عروسی دارند و می توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

 

 

بخش کلوب ازدواج تبیان


برگرفته از نوعروس

 

مطالب مرتبط:

7 راه کاهش استرس قبل از عروسی

برنامه ریزی عروسی را از کجا شروع کنیم؟

5 توصیه برای کاهش هزینه‌های عروسی

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین