سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اکنون بسیاری از فوتبالیست های مطرح اینستاگرام دارند و از این طریق آخرین عکس های خود را به نمایش می گذارند. فضای مجازی در چند سال گذشته محبوبیت خاصی در جامعه و قشر فوتبالیست ها و ورزشکاران پیدا کرده است
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اینستاگرامی های فوتبال ایران


اکنون بسیاری از فوتبالیست های مطرح اینستاگرام دارند و از این طریق آخرین عکس های خود را به نمایش می گذارند. فضای مجازی در چند سال گذشته محبوبیت خاصی در جامعه و قشر فوتبالیست ها و ورزشکاران پیدا کرده است.

اینستاگرام فوتبالیستها

در این میان فیس بوک به خوبی توانسته بود در فضای مجازی طرفداران زیادی برای خود دست و پا کند اما کم کم ظهور ابزارهای ارتباطات جمعی چون وی چت ، لاین باعث شد تا فیس بوک به دست فراموشی سپرده شود. چراکه با ورود گوشی های هوشمند همگی به این نتیجه رسیدند که استفاده از این ابزارها می تواند آسان تر از فیس بوک باشد. کمپانی فیس بوک که ادامه فعالیت خود را در خطر می دید دست به کار شد و با برنامه ای به نامه اینستاگرام وارد بازار شد.

تازگی ها اینستاگرام باعث شده است تا دیگر برنامه ها به فراموشی سپرده شود و جایی برای ارتباط  چهره های معروف با هوادارانش ایجاد شود.

این روزها هواداران رشته های ورزشی از طریق اینستاگرام از اوضاع و احوال ستاره های محبوب خود آگاه می شوند و گاهی به کری خوانی فوتبالیست ها نیز تبدیل شده است.

 اما مطرح ترین فوتبالیست های اینستاگرامی چه کسانی هستند؟ در این مطلب قصد داریم با فوتبالیست های اینیستا باز بیشتر آشنا شویم.

آرش برهانی: او سلطان اینستاگرامی های فوتبال ایران است. آرش لحظه به لحظه زندگی خود را در این فضای مجازی به نمایش می گذارد، عکس های ورزشی و غیر ورزشی لحظه به لحظه آرش را می توانید در اینستاگرامش ببینید.

محسن مسلمان: مسلمان عادت دارد بیشتر تصاویری از خوش گذرانی هایش را در اینستاگرام قرار بدهد.حضور در نمک آبرود و سواحل زیبای شما از عکس های مسلمان در اینستاگرام است.مسلمان چندین بار برای هواداران استقلال کری خوانده است و تصاویر شادی بازیکنان پرسپولیس در اتوبوس و رختکن را در اینستاگرامش قرار داده است.

رحمتی و عمران زاده

حنیف عمران زاده: همانا حنیف عمران زاده نیز از فعال ترین انسان های روی کره زمین در اینستاگرام است. او علاقه عجیبی دارد تا عکس هایی از خود در ژست های مختلف به نمایش بگذارد.عمران زاده یکی از جمله  فوتبالیست هایی است که از اینیستاگرام برای کری خوانی علیه هواداران رقیب استفاده می کند که حاشیه های فراوانی را به همراه دارد. پست های جالب او برای هواداران استقلال باعث شده است تا طرفداران او به مرز 25 هزار تا نزدیک شود.

 

علی کریمی در اینستاگرام

علی کریمی: این بازیکن سابق تیم ملی را نیز می توان از دیگر طرفداران پر و پا قرص اینستاگرام معرفی کرد. او به گذاشتن عکس و البته جمله های قصار در این فضای مجازی همواره مبادرت می ورزد! نیش و کنایه زدن به دیگران از دیگر کاربردهای اینستاگرام برای علی کریمی است. شماره هشت پیشین پرسپولیس که کمتر علاقه برای مصاحبه از خود نشان می دهد به تازگی فعالیت خود را گسترده کرده است و یکی از ستارگانی محسوب می شود که با 25 هزار طرفدار در صدر بیشترین طرفدار قرار دارد.

 

پیام صادقیان یکی از فعال ترین بازیکن های فوتبال ایران در اینستاگرام در سالی که گذشت به شمار می رود. پیام بازیکن خوش تکنیک و آتیه دار پرسپولیس که حواشی زیادی دارد حضوری مستمر در فضای مجازی دارد و از این طریق با هواداران خود در ارتباط است. صادقیان حواشی زیادی را برای خود در اینستاگرام ایجاد کرده است که ناراحتی هواداران استقلال را در پی داشته است. 13 هزار نفر پیج پیام صادقیان را دنبال می کنند.

مجیدی در اینستاگرام

فرهاد مجیدی : کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال از اولین نفراتی بود که به عضویت اینستاگرام در آمد. شماره هفت آبی ها در همان روزهای ابتدایی خود توانست طرفداران زیادی را در صفحه جمع کند. فرهاد تصاویر و پست های فراوانی را در اینستاگرام خود قرار می داد اما پس از خداحافظی از فوتبال کم کم فعالیتش در اینستاگرام کاهش پیدا کرد تا جایی که به یکباره تمامی پست ها و تصاویر خود را پاک کرد. پس از این اتفاقات پیام صادقیان اقدام مجیدی را توهین به طرفدارانش دانست که ناراحتی هواداران استقلال را در پی داشت.

امیر عابدزاده: پسر احمدرضا نیز یک اینستاگرامی تمام عیار است. امیر سعی می کند در اینستاگرام به همه بقبولاند احمدرضای شماره دو است. او نیز لحظه به لحظه زندگی اش را در اینستاگرام قرار می دهد.

سردار آزمون: آینده دار ترین فوتبالیست فوتبال ایران علاوه بر حضور فعال در فیس بوک در اینیستاگرام نیز هواداران خود را جمع کرده است تا از آخرین وضعیت خود در روبین کازان عکس و اخبارش را منتشر کند.

محسن بنگر: محسن بنگر را می توان یکی از فعال ترین بازیکنان سرخپوش دانست. او عکس ها و مطالب زیادی را منتشر می کند. بنگر نیز هر از چند گاهی کری هایی برای هواداران و تیم رقیب می خواند تا از این طریق سوژه های فراوانی برای رسانه های مجازی و نوشتاری درست کند. بنگر نزدیک به 18 هزار نفر طرفدار دارد که در نوع خود جالب توجه است.

پیام صادقیان در اینستاگرام

پیام صادقیان: یکی از فعال ترین بازیکن های فوتبال ایران در اینستاگرام در سالی که گذشت به شمار می رود. پیام بازیکن خوش تکنیک و آتیه دار پرسپولیس که حواشی زیادی دارد حضوری مستمر در فضای مجازی دارد و از این طریق با هواداران خود در ارتباط است.  صادقیان حواشی زیادی را برای خود در اینستاگرام ایجاد کرده است که ناراحتی هواداران استقلال را در پی داشته است. 13 هزار نفر پیج پیام صادقیان را دنبال می کنند.

آندرانیک تیموریان: جنگنده ترین و پر سرو صدا ترین بازیکن استقلال در اینستاگرام کمترین سر و صدا رو برپا کرده است و علی رغم حاشیه هایی که در زمین فوتبال دارد در فضای مجازی پسری آرام و دوست داشتنی است. آندرانیک 4 هزار طرفدار در اینستاگرام دارد.

جواد نکونام: کاپیتان تیم ملی نیز یکی دیگر از فوتبالیست هایی است که در اینستاگرام حضور دارد. اینستاگرام کاپیتان تیم ملی توسط اشخاص مورد اعتماد وی اداره می شود و به نظر می رسد خود نکونام فعالیت چندانی ندارد.

و دیگراینستاگرامی ها...

امیرحسین صادقی، حمیدرضا علی عسگری،سید مهدی رحمتی و ... نیز فعال ترین فوتبالیست های ایرانی در این فضای مجازی هستند. اینستاگرام تا به حال تاثیر گذاری خاصی در فوتبال ایران نداشته و نخواهد داشت اما با این حال به شدت در فوتبال ایران در حال فراگیر شدن است.


رضا سیگاری

بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین