سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پیکرهای 4 شهید از 8 شهید تازه تفحص شده در مناطق عملیاتی «مجنون» و «فاو» شناسایی و اسامی و اطلاعات آنان اعلام شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

4 شهید شناسایی شدند


پیکرهای 4 شهید از 8 شهید تازه تفحص شده در مناطق عملیاتی «مجنون» و «فاو» شناسایی و اسامی و اطلاعات آنان اعلام شد.

4 شهید شناسایی شدند

بنا بر اعلام روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، پیکرهای مطهر 8 نفر از شهدای دفاع مقدس که اخیراً در خاک عراق و در مناطق عملیاتی «مجنون» و «فاو» تفحص شده‌اند، شناسایی شد.

شهید محمدجعفر زیلوچی، شهید احمد معصومی، شهید زیون ربیحاوی و شهید حسین علیزاده، اسامی چهار شهید اعلام شده هستند که اطلاعات آن‌ها به این شرح است:

شهید محمدجعفر زیلوچی در تاریخ شهادت 29 فروردین 1367 طی عملیات تک دشمن در سال 67 در شهر فاو عراق به شهادت رسید. وی از یگان لشکر 14 امام حسین (ع) اعزام شد. شهید زیلوچی اعزامی از شهر کاشان استان اصفهان بوده، طریقه شناسایی هویت وی پلاک بوده است.

همچنین شهید احمد معصومی در تاریخ 28 فروردین 1367 به شهادت رسید. وی نیز محل شهادتش شهر فاو عراق بود که در عملیات تک دشمن در سال 67 به وقوع پیوست شهید شد، یگان اعزام کننده این شهید لشکر 14 امام حسین (ع) است، شهید معصومی نیز اعزامی از شهر کاشان استان اصفهان بوده و از طریق پلاک شناسایی هویت شده است.

لازم به ذکر است مشخصات مابقی شهدای شناسایی شده در مرحله بعدی اعلام می‌شود

شهید زیون ربیحاوی، در تاریخ شهادت 4 تیر 1367 به شهادت رسیده و محل شهادتش جزیره مجنون است. وی در عملیات تک دشمن به شهادت رسید، یگان اعزام کننده شهید ربیحاوی لشکر 7 ولی‌عصر بوده و از شهر سوسنگرد استان خوزستان اعزام شده بود، او نیز از طریق پلاک شناسایی هویت شده است.

همچنین شهید حسین علیزاده که در تاریخ 4 تیرماه 67 به شهادت رسیده محل شهادتش جزیره مجنون است. وی نیز در عملیات تک دشمن شهید شده، شهید علیزاده از یگان اعزام کننده لشکر نصر 5 اعزام شده و از شهرستان سبزه‌وار استان خراسان رضوی بوده است. طریقه شناسایی هویت این شهید نیز پلاک است.

لازم به ذکر است مشخصات مابقی شهدای شناسایی شده در مرحله بعدی اعلام می‌شود.

بخش فرهنگ پایداری تبیان


منبع: سایت ایثار

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین