سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دارنده مدال طلای المپیک لندن گفت: رحمان کار با ارزشی انجام داد و رکوردی که جا به جا کرد واقعا دست نیافتنی است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سلیمی: به وجود سیامند افتخار می‌کنم


دارنده مدال طلای المپیک لندن گفت: رحمان کار با ارزشی انجام داد و رکوردی که جا به جا کرد واقعا دست نیافتنی است.

سلیمی و سیامند رحمان

بهداد سلیمی ، درخصوص کسب مدال طلای وزنه برداری معلولان و جابجایی رکورد جهانی توسط سیامند رحمان اظهار داشت: جا دارد به سیامند رحمان تبریک بگویم. هم قهرمانی تیم معلولان وزنه برداری قهرمانی باارزشی بود و هم کسب مدال طلا و جابجایی رکورد جهانی توسط رحمان. رحمان کار با ارزشی انجام داد و رکوردی که جا به جا کرد واقعا دست نیافتنی است.

وی ادامه داد: فکر نمی کنم کسی جز خود رحمان بتواند چنین رکوردی را جابجا کند و وزنه ای بیشتر از این بزند. سیامند با توجه به معلولیتی که دارد از انگیزه بالایی برای قهرمانی و کسب مدال برخوردار است و به وجودش افتخار می کنم. از افرادی مثل سیامند چیزهای زیادی می توان یاد گرفت. همه می دانند او حتی برای تمرین کردن چه دشواری هایی دارد و واقعا مدالی که گرفته ارزش زیادی دارد.

سلیمی افزود: شخصا برای سیامند آرزوی موفقیت دارم. من به خوبی می دانم او چقدر سختی می کشد و چه مشکلاتی دارد. امیدوارم تا سالهای سال هم بتواند برای تیم ملی وزنه برداری مدال بیاورد و هم رکوردهایش را جا به جا کند.

بهداد سلیمی ، درخصوص کسب مدال طلای وزنه برداری معلولان و جابجایی رکورد جهانی توسط سیامند رحمان اظهار داشت: جا دارد به سیامند رحمان تبریک بگویم. هم قهرمانی تیم معلولان وزنه برداری قهرمانی باارزشی بود و هم کسب مدال طلا و جابجایی رکورد جهانی توسط رحمان. رحمان کار با ارزشی انجام داد و رکوردی که جا به جا کرد واقعا دست نیافتنی است

قهرمان المپیک درخصوص مشکلات سیامند رحمان گفت: مشکلات زیادی برای سیامند وجود دارد. متاسفانه به ورزشکاران خصوصا وزنه برداران معلول رسیدگی خوبی نمی شود. آنها مظلوم واقع شده اند و از امکانات خوبی برخوردارنیستند. اما مشکلات هرگز مانع افتخار آفرینی سیامند نشد.

سلیمی خاطرنشان کرد: امیدوارم حرف من برای مسئولان خریدار داشته باشد. چنین ورزشکارانی که پرچم ایران را به اهتزاز درمی آورند شایسته بهترین تقدیرها هستند. خود من نمی توانم رکورد سیامند را بزنم و این یعنی او ورزشکار بزرگ و با ارزشی است.

بخش ورزشی تبیان


منبع: برنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین