تبیان، دستیار زندگی
تیم والیبال دانش آموزی مازندران نماینده کشورمان در رقابتهای جام جهانی دانش آموزان با صعود از گروه خود حریف ترکیه شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نماینده ایران با صعود از مرحله گروهی حریف ترکیه شد

نماینده ایران با صعود از مرحله گروهی حریف ترکیه شد


تیم والیبال دانش آموزی مازندران نماینده کشورمان در رقابتهای جام جهانی دانش آموزان با صعود از گروه خود حریف ترکیه شد.

تیم والیبال دانش آموزی مازندران نماینده والیبال دانش آموزی ایران در رقابت های جام جهانی پرتغال پس از شکست دو بر صفر در اولین دیدار خود برابر تیم قدرتمند لهستان در مرحله گروهی، در دومین دیدار خود موفق شد با همین نتیجه از سد تیم دانش آموزی نروژ بگذرد.

نماینده والیبال دانش آموزی ایران در اولین بازی مرحله گروهی خود با لهستان با نتیجه نزدیک 23 بر 25 در ست اول و 21 بر 25 در ست دوم بازی را واگذار کرد اما در بازی دوم برابر نروژ موفق شد در ست اول با حساب 25 بر 15 و در ست دوم 25 بر 18 از سد حریف خود بگذرد.

تیم والیبال دانش آموزی مازندران به نمایندگی از کشورمان در این رقابت ها حضور یافته است.

اما تیم والیبال دانش آموزی مازندران در آخرین بازی گروهی خود نیز یک پیروزی ارزشمند دیگر را به کارنامه خود در جام جهانی دانش آموزی افزود. دانش آموزان والیبالیست نماینده کشورمان برابر بلغارستان پس از کسب ست اول با نتیجه 25 بر 15 در ست دوم نیز موفق به شکست بلغارستانی ها با حساب 25 بر 23 شده و در نهایت با نتیجه دو بر صفر به دور حذفی راه یافتند.

تیم والیبال دانش آموزی مازندران  در مرحله حذفی در ساعت 14:30 به وقت ایران به عنوان تیم دوم گروه A به مصاف ترکیه تیم اول گروهC خواهد رفت.

گفتنی است تیم دانش آموزی ترکیه با کسب یک نایب قهرمانی و دو عنوان سومی در طول 11دوره جام جهانی والیبال دانش آموزان از جمله تیم هایی صاحب نام این رقابت ها محسوب می شود.

گفتنی است مسابقات جام جهانی2014 والیبال دانش آموزان از روز پنجشنبه در دو شهر سانتاماریا و اسپینهو در کشور پرتغال آغاز شده که تیم والیبال دانش آموزی مازندران به نمایندگی از کشورمان در این رقابت ها حضور یافته است.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان