سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سیدمجتبی موسوی، دبیر ششمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران از پایان مرحله انتخاب آثار این دوره از سمپوزیوم و انتخاب آثار33 هنزمند برای حضور در بخش اصلی و دانشجویی این سمپوزیوم خبر داد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران


سیدمجتبی موسوی، دبیر ششمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران از پایان مرحله انتخاب آثار این دوره از سمپوزیوم و انتخاب آثار33 هنزمند برای حضور در بخش اصلی و دانشجویی این سمپوزیوم خبر داد.

ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران

سیدمجتبی موسوی در این باره گفت: در این دوره از سمپوزیوم 75 مجسمه‌ساز ایرانی و 173 هنرمند خارجی برای حضور در بخش اصلی سمپوزیوم ثبت نام کردند که از این میان 11 هنرمند ایرانی و 12 هنرمند خارجی برای حضور در این بخش انتخاب شدند.اعضای شورای انتخاب آثارسمپوزیوم ششم پس ازبررسی دقیق طرح های پشنهادی شرکت کنندگان،به اتفاق آراهنرمندان منتخب رامعرفی نمودند.

وی افزود: احسان طوسی، لیلا شاه‌محمدی، حسن (شهریار) رضایی، محمد بیک‌زاده، حدیث کماسی، علی خطایی ایلخچی، غلامرضا آقابابایی، کامبیز هورسان، بهنام آخربین، علیرضا رضایی و حمزه حیدری فر از ایران و آنتونیس میرودیاس از یونان، کارلوس سانچز از مکزیک، دومیترو سربن از رومانی، جیورجی جیورجف از بلغارستان، گولر گنگورگن از ترکیه، خوزه کارلوس میلان از اسپانیا، مانول دیاز کاستدو از اسپانیا، کیان شیووا از چین، رانالدی آلی سیو از ایتالیا، رناته لوچی ینه از بلژیک، تنگ شان چی از تایوان، فولکر اشناتگن از آلمان 23 هنرمندی هستند که در بخش اصلی ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران حضور خواهند داشت.

دبیر ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران گفت: در این دوره نیز همچون ادوار گذشته از دانشجویان رشته مجسمه سازی به عنوان دستیارهنرمندان بخش اصلی استفاده خواهدشدکه برهمین اساس تعداد23دانشجونیزدراین بخش فعالیت خواهند داشت.

موسوی ادامه داد: در بخش دانشجویی نیز 43 دانشجوی رشته مجسمه‌سازی ثبت نام کردند که از این میان 10 دانشجو به سمپوزیوم راه یافتند. در این بخش پریسا حقیری، زینت السماء ارسیان، حسین کهفی، علیرضا برزگر، نیلوفر نظری، مسلم سالار محمدی، سعید محمودی، شیما تاج بخش، رامین کریمی و مرضیه دربانیان حضور دارند.

دبیر ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران گفت: در این دوره نیز همچون ادوار گذشته از دانشجویان رشته مجسمه سازی به عنوان دستیارهنرمندان بخش اصلی استفاده خواهدشدکه برهمین اساس تعداد23دانشجونیزدراین بخش فعالیت خواهند داشت.

اعضای شورای انتخاب آثاراین دوره ازسمپوزیوم را آقایان ایرج محمدی،حمیدشانس،قدرت‌اله معماریان،محمدرضاذبیح اله زاده ومحمدرضایزدی تشکیل می دادند.

بخش هنری تبیان


منبع: روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین