سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بخش اقتصادی سایت تبیان، با توجه به اصرار دولت و تبلیغات رسانه ملی در خصوص انصراف از دریافت اقدام به برگزاری نظرسنجی در این خصوص کرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نظر سنجی یارانه ای در تبیان

ثبت نام یارانه

بخش اقتصادی سایت تبیان، با توجه به اصرار دولت و تبلیغات رسانه ملی در خصوص انصراف از دریافت اقدام به برگزاری نظرسنجی در این خصوص کرده است.

به گزارش روابط عمومی، از 20 فروردین 1393 ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه در سایت refahi.ir آغاز می شود. مسئولان از چند ماه قبل کمپین انصراف از یارانه راه انداخته اند و  مدام از مزایا و نتایج بسیار خوب انصراف از یارانه سخن می گویند.

مسئولان دولتی می گویند در خزانه مملکت پول چندانی وجود ندارد تا با آن بتوان خدماتی مانند راه سازی و حمل و نقل و درمان را انجام داد و مردم می توانند با انصراف از دریافت یارانه (و ثبت نام نکردن) کمک بسیاری به حوزه های عمرانی و سلامت جامعه کنند. مسئولان اطمینان داده اند که می توانند در فاز دوم هدفمندی یارانه ها نیازمندان واقعی را شناسایی کنند و یارانه آنهایی که به این پول احتیاج ندارند را قطع خواهد کرد.

دولت حتی تهدید کرده در صورتی که متقاضیان دریافت یارانه اطلاعات نادرستی به دولت بدهد آنها را 3 برابر مبلغ یارانه جریمه خواهد کرد!

به همین منظور، از کاربران سایت تبیان درخواست می شود، با توجه به توضیحات مسئولان، نظرات خود را در زمینه مراجعه به سایت refahi.ir  و باز هم یارانه دریافت کردن و یا انصراف از دریافت آن را برای ما ارسال نمایند.

علاقه مندان به منظور درج نظرات خود می توانند به بخش اقتصاد سایت تبیان مراجعه نمایند.

 

 

تهیه و تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین