سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: سفر نوروزی مقام معظم رهبری به مناطق عملیاتی جنوب کشور تکلیف همگان را معلوم کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تعیین یک تکلیف


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: سفر نوروزی مقام معظم رهبری به مناطق عملیاتی جنوب کشور تکلیف همگان را معلوم کرد.

تعیین یک تکلیف

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن عاملی در دیدار زائران کاروان‌های راهیان نور خواهر استان اردبیل در یادمان شهدای منطقه عملیاتی شلمچه خوزستان، دفاع مقدس و شهدا را بزرگ‌ترین مدرسه دانست و افزود: ما با عظمت‌ترین درس‌هایمان را از دفاع‌مقدس گرفتیم که فرهنگ و مدنیت بزرگی برای ماست.

وی با بیان اینکه ما عزت‌مندی و سربلندی سرنوشت خویش را از دفاع مقدس گرفته‌ایم، تصریح کرد: نسل جدید که دفاع مقدس را ندیده‌اند، نیاز دارند از نزدیک با شهدا آشنا شوند.

عاملی، ایران را جزو کشورهای مستهدف عنوان کرد و افزود: نیاز داریم روحیه جهادی با عظمتی داشته باشیم و امسال که مقام معظم رهبری بر مدیریت و تلاش جهادی تاکید دارند، حضور در این مناطق باعث دریافت ره توشه تربیتی، حماسی و احیای غیرت دینی می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به یاد و نام شهدا، خاطرنشان کرد: مناطق عملیاتی جزو مناطقی هستند که خون‌های مقدس بسیاری در آن‌ها ریخته شده و هر کجا خون شهیدان ریخته شود، مسجد است.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: هر کشوری که در تاریخش رگه حماسی داشته باشد، آن را زنده نگه می‌دارد و ما نیز با این زنده نگه داشتن پیرو خط شهدا هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن عاملی اقتصاد مقاومتی را نیازمند فرهنگ مقاومتی عظیم دانست و افزود: اگر این چنین نباشد، ما با نظام سرمایه‌داری پیش خواهیم رفت

وی با اشاره به حضور خود در این مناطق و تداعی خاطرات، ایثارگری‌ها و اراده شهدا، افزود: جوانان با حضور در این مناطق می‌توانند در برهه هویت یابی با هویت حماسی شخصیت خود را منعقد سازند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن عاملی اقتصاد مقاومتی را نیازمند فرهنگ مقاومتی عظیم دانست و افزود: اگر این چنین نباشد، ما با نظام سرمایه‌داری پیش خواهیم رفت.

وی در پایان با بیان اینکه شهدا برای عزت کشور از همه چیزشان گذشتند، خاطرنشان کرد: در عرصه اقتصادی نیازمند افرادی هستیم که از تیمار بدن مادی، احساس‌های شخصی و حیوانی دور باشند.

بخش فرهنگ پایداری تبیان


منبع: خبرگزاری ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین