سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بخش تغذیه و آشپزی سایت تبیان در آستانه فرا رسیدن عید نوروز، ویژه نامه اینترنتی «شیرینی پزی به سبک تبیان» را منتشر کرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شیرینی پزی با تبیان

ویژه نامه شیرینی پزی به سبک تبیان

بخش تغذیه و آشپزی سایت تبیان در آستانه فرا رسیدن عید نوروز، ویژه نامه اینترنتی «شیرینی پزی به سبک تبیان» را منتشر کرده است.

به گزارش روابط عمومی، یکی از کارهایی که کدبانوها این روزها مشغول آن هستند، شیرینی‌پزی است؛ به همین منظور سایت تبیان با طراحی ویژه نامه «شیرینی پزی» روش های پخت انواع شیرینی های کم کالری و مفید و خوشمزه را در اختیار کاربران قرار داده است.

در این ویژه نامه مطالبی با عناوین: «روش تهیه‌ی شیرینی نارگیلی»، «شیرینی نخودچی با پسته رو این‌طوری درست کنید»، «با یه تارت کاسه‌ای میوه‌ای چه طورید؟»، «نان شیرینی نخودچی؛ پای ثابت سفره هفت‌سین»، «آشنایی با روش تهیه‌ی نان شیرینی کشمشی»، «این هم روش تهیه‌ی قطاب»، «برای نوروز خودتان شیرینی برنجی بپزید»، «کاسه شکلات برای پذیرایی از مهمان‌های ویژه!» و «روش نگهداری از شیرینی‌های خشک و تر وبیسکویت» وجود دارد.

علاقه مندان به منظور مطالعه ویژه نامه «شیرینی‌پزی به سبک تبیان» می توانند به بخش تغذیه و آشپزی سایت تبیان مراجعه نمایند.

 

 

تهیه و تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین