تبیان، دستیار زندگی
کارشناس مسئول قرآن و عترت اداره آموزش و پرورش استان اصفهان : استقبال از مسابقات معارف اسلامی بی نظیر بوده است سال به سال بر تعداد دانش آموزان شرکت کننده افزوده می شود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقبال از مسابقات معارف اسلامی بی نظیر بوده است

استقبال از مسابقات معارف اسلامی بی نظیر بوده است


کارشناس مسئول قرآن و عترت اداره آموزش و پرورش استان اصفهان : استقبال از مسابقات معارف اسلامی بی نظیر بوده است سال به سال بر تعداد دانش آموزان شرکت کننده افزوده می شود.


مهدی نم نبات کارشناس مسئول قرآن و عترت اداره آموزش و پرورش استان اصفهان گفت : امسال استقبال از مسابقات معارف اسلامی بی نظیر بوده حدود 400هزار نفر درسامانه جهت مسابقات معارف ثبت نام کرده اند .

وی در ادامه افزود: مسابقات معارف اسلامی در 32 سال است که با هدف انس با قران کریم و معارف اسلامی برای دانش آموزان برگزارمی شود ،و از این مسابقات استقبال خوبی بعمل آمده است این مسابقات مورد توجه دانش آموزان و خانواده ها قرار گرفته و هر ساله دنبال می شود .

این مسابقات امسال برای دانش آموزان دختر در پنج رشته و برای پسران در 7 رشته در چهار روز با تفکیک دختران و پسران از 18 اسفند ماه تا 21 اسفند در 15 سالن داوری در اردوگاه بهشتی برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این مسابقات امسال برای دانش آموزان دختر در پنج رشته و برای پسران در 7 رشته در چهار روز با تفکیک دختران و پسران از 18 اسفند ماه تا 21 اسفند در 15 سالن داوری در اردوگاه بهشتی برگزار می شود.


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان