سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کنگره موبایل بارسلون – چشمان تمام جهان برای بررسی جدیدترین پیشرفت‌های صنایع موبایل به بارسلونا خیره شده است و در این میان محصولی متفاوت به عنوان سنسور ویژه برای کنترل سلامت جسم عرضه شده است که Mio Link نام دارد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کنترل سلامت با گجت‌ها


کنگره موبایل بارسلون – چشمان تمام جهان برای بررسی جدیدترین پیشرفت‌های صنایع موبایل به بارسلونا خیره شده است و در این میان محصولی متفاوت به عنوان سنسور ویژه برای کنترل سلامت جسم عرضه شده است که Mio Link نام دارد.

کنترل سلامت با گجت‌ها

این محصول با کمک حسگرهای لنزی ویژه خود شرایط عمومی بدن را بررسی می‌کند و به این ترتیب می‌تواند شرایط ویژه‌ای را در مراقبت از احوال عمومی بدن کاربر خود به وجود بیاورد، این محصول برخلاف سایر محصولات مرسوم در این رده تنها به رصد کردن ضربان قلب نخواهد پرداخت و با کمک حسگرهای ویژه خود به بررسی حرکت خون در داخل بدن خواهد پرداخت که رد نوع خود انقلابی در زمینه ابزارهای همراه در رده سلامت شخصی به حساب می‌آید.

 

Mio Link با تلفن‌های همراه هوشمند مجهز به سیستم‌عامل iOS همخوانی خواهد داشت و در ماه آوریل سال جاری میلادی به عرضه رسمی خواهد رسید و 99 دلار قیمت خواهد داشت.

 

اسمارت فون شما با اینکه یک ابزار کوچک است که در جیب شما جا می شود اما با همان کوچکی اش یک کامپیوتر به تمام معنا است که از پس انجام میلیون ها محاسبه در کسری از ثانیه بر می آید. به همین خاطر است که اسمارت فون شما در حد یک کنسول قدرتمند لذت بازی کردن را برای شما به ارمغان می آورد. اما این قدرت پردازش به غیز از بازی کردن می تواند برای کارهای بهتری هم به کار گرفته شود، مثلا برای بهبود شرایط زندگی برای انسان.

اگر اسمارت فون یا تبلت شما در زمان اجرای این نرم افزار بیش از حد داغ شد نباید از آن استفاده کنید چون دیوایس شما توانایی سخت افزاری برای اجرای آن را ندارد

با Power Sleep سامسونگ آشنا شوید، یک نرم افزار زنگ اخطار که چه باور کنید چه باور نکنید، به محققان در تحقیقاتشان در مورد بیماری هایی همچون سرطان و آلزایمر کمک به سزایی می کند. به طور خلاصه، وقتی شما اسمارت فون خود را شب هنگام در شارژ قرار می دهید، این نرم افزار توالی پروتئین را رمزگشایی می کند و وقتی این پردازش به اتمام رسید اطلاعات را به سرورهایی که محققان به آن دسترسی دارند ارسال می کند.

این عملیات روی کارهای عادی اسمارت فون شما تاثیری ندارد پس همچنان می توانید تماس ها، پیام ها و نوتیفیکیشن ها را دریافت کنید. به محض این که این نرم افزار خاموش شود، عملیات پردازش هم متوقف خواهد شد.

کنترل سلامت با گجت‌ها

مسلما این نرم افزار با CPU اسمارت فون شما ارتباط مستقیم دارد. به همین دلیل وقتی این نرم افزار روی اسمارت فون شما اجرا می شود ممکن است اسمارت فون داغ کند. بنابراین اگر اسمارت فون یا تبلت شما در زمان اجرای این نرم افزار بیش از حد داغ شد نباید از آن استفاده کنید چون دیوایس شما توانایی سخت افزاری برای اجرای آن را ندارد.

نرم افزار Power Sleep سامسونگ فقط برای تبلت ها و اسمارت فون های سامسونگی نیست و هر دیوایس اندرویدی مجهز به پردازنده های جدید آرم هم باید بتوانند از آن استفاده کنند.

کسانی که علاقه ای به همکاری در این پروژه مفید دارند می توانند بدون پرداخت هیچ پولی این نرم افزار را روی دیوایس های خود نصب کنند.

توسعه دهنده:  Samsung Electronics Austria

قیمت: رایگان

 

فرآوری: فاطمه مجدآبادی

بخش دانش و زندگی تبیان


برگرفته از گویا، ای تی رسان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین