تبیان، دستیار زندگی
دبیر جشنواره هنر های دستی و تجسمی در گفتگو با پاناگفت: جشنواره هنر های دستی و تجسمی امسال در 52 رشته با حضور دانش آموزان برگزار خواهد شد. علی سلطانعلی در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهارداشت: امسال از سی و دو استان کشور حدود 3 هزار و پانصد اثر.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری جشنواره هنر های دستی و تجسمی دانش آموزان در مرداد ماه امسال

جشنواره هنر های دستی و تجسمی در مرداد 93

دبیر جشنواره هنر های دستی و تجسمی در گفتگو با پانا گفت: جشنواره هنر های دستی و تجسمی امسال در 52 رشته با حضور دانش آموزان برگزار خواهد شد.

علی سلطانعلی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهارداشت: امسال از سی و دو استان کشور حدود 3 هزار و پانصد اثر در حوزه هنر های دستی و تجسمی با 52 گرایش به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

وی افزود: بخش هنر های دستی و تجسمی در چند گروه رقابت می کنند که تعدادی از آثار، مربوط به پرسش مهر ریاست جمهوری و دسته ای از آثار با موضوع آزاد به داوری گذاشته می شود.

دبیر جشنواره هنر های دستی و تجسمی دانش آموزان خاطر نشان کرد: برای داوری آثار از دوازده داور دعوت شده که به صورت حضوری آثار را مورد ارزیابی قرار می دهند و از میان آثار دریافتی سیصد و بیست اثر به مرحله کشوری راه می یابند.

وی ادامه داد: به یاری خداوند مرداد ماه امسال در یکی از اردوگاه های ملی، دانش آموزان برگزیده حضور می یابند و کارگاه های آموزشی توسط اساتید به نام رشته های هنری برگزار خواهد شد.

سلطانعلی اذعان داشت: داوری جشنواره به مدت یک هفته طول می کشد و پس از انجام مراحل آماده سازی ،آثار برگزیده به محل برگزاری جشنواره ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از اتمام جشنواره آثار برگزیده به مدت یکسال در نگارخانه اردوگاه شهید باهنر تهران برای عموم به نمایش گذاشته می شود و همچنین آثاری که رتبه کسب نکرده اند در اوایل تیر ماه به استان ها بازگشت داده خواهند شد.

منبع پانا

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: نسرین صادقی