سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بار اول فقط معذرت خواهی کرد ولی چون دیدم باز ادامه میدهد بار دوم با گریه و ناراحتی شدید به او گفتم و دلیل اینکارش را ازاو خواستم .در جواب گفت: فقط ازروی عادت اینکار را میکند . آرشیو بزرگی از فیلمهای مختلف سینمایی از اکشن و ... دارد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : ندا داودی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

من،شوهرم و فیلم‌های جنسی


فکر می کردم فقط عکس های نامناسب نگاه می کند اما او عاشق دانلود فیلم های مستهجن است!


مرد

اگر دوستی از شما سوال زیر را بپرسد ، چه جوابی به او می دهید؟  

(در قسمت نظرات پاسخ های خودتان به این سوال را ثبت کنید)

 

سلام من زنی 28 ساله هستم. یک سالی از ازدواجم می گذرد و من از مسئله ای رنج می برم. همسرم یک سال از من کوچک تر است. من اطلاع داشتم که قبل از ازدواج فیلم ها و عکس های نامناسب و مستهجن نگاه می کند ، ولی اون موقع فکر می کردم که مجرد است و بعد از ازدواج دیگر این کار را نمی کند.

در اوایل ازدواجمان چندباری که در اینترنت داشت چنین عکس هایی نگاه می کرد، من رسیدم و وقتی با کنایه و ناراحتی من مواجه شد، سایت را بست.

بعد از آن جریان ایشان به صورت مخفیانه این کار را می کرد. بعد از این که متوجه شدم که مخفیانه این کار را می کند دوباری در زمانهای مختلف به صورت کاملا غیرمستقیم به او فهماندم که این کارش مرا آزار می دهد. بار اول فقط معذرت خواهی کرد ؛ ولی چون دیدم باز ادامه می دهد،‌ بار دوم با گریه و ناراحتی شدید به او گفتم و دلیل این کارش را از او خواستم.در جواب گفت: فقط از روی عادت این کار را می کند . آرشیو بزرگی از فیلم های مختلف سینمایی از اکشن و ... دارد. گفت این هم جزو آنها بوده و حتی خیلی ها را هم ندیده و فقط دانلود کرده است. او بیشتر زمانش را در زندگی، پشت کامپیوترش می گذراند و درحال وبگردی است. او درکل مردی مهربان است و اصلا تندخو نیست و اهل خانواده است. در رابطه زناشویی هم همیشه من باید اول اقدام کنم . نمی دانم چه کنم الان هم که سیستمش را چک کردم باز دیدم که امروز وقتی خواب بودم فیلمهای نامناسب و جنسی دانلود کرده است.

 

 خواهش می کنم راهنماییم کنید این مشکل ذهنم را داغون کرده است .

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین