سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
تراکتورسازی و سپاهان دو نماینده دیگر ایران هستند که چهارشنبه به مصاف حریفان عربستانی و قطری می‌روند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کار دشوار سپاهان و تراکتور در گام نخست


تراکتورسازی و سپاهان دو نماینده دیگر ایران هستند که چهارشنبه به مصاف حریفان عربستانی و قطری می‌روند. دو نماینده دیگر ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان اسیا روز چهارشنبه به مصاف حریفانشان می‌روند.


تراکتورسازی و الشباب

تراکتورسازی – الاتحاد عربستان

شاگردان تونی اولیویرا که به تازگی جام قهرمانی حذفی ایران را بدست آورده‌اند و حضور فصل بعدشان در لیگ قهرمانان را قطعی کرده‌اند در گام نخست به مصاف یکی از تیم‌های نامدار عربستانی می‌روند. الاتحاد که در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشته است، در این فصل از رقابت‌های چهارده تیمی عربستان با کسب 29 امتیاز از 23 بازی، در رده ششم لیگ چهارده تیمی عربستان قرار دارند و با هفت امتیاز فاصله با منطقه سقوط و 31 امتیاز با صدر جدول، وضعیت چندان خوبی ندارد. آنها با 40 گل خورده دومین خط دفاعی ضعیف لیگ عربستان را هم در اختیار دارند.

به همین دلیل می‌توان امیدوار بود که تراکتورسازان با نمایشی خوب و با حضور هوادارانشان این تیم قدیمی و پر افتخار عربستان را در تبریز غافلگیر کنند و با انگیزه‌ای بیشتر به دیدارهای بعدی‌شان چشم بدوزند.

حضور علی کریمی، کریم انصاری‌فرد، سعید دقیقی، مهدی کیانی، حامد لک، مرتضی اسدی و بسیاری دیگر نوید چهره‌ای متفاوت از تراکتورسازی نسبت به فصل قبل لیگ قهرمانان اسیا می‌دهد. آنها در فصل قبلی لیگ قهرمانان نتایج خوبی را به دست نیاوردند و با قرار گرفتن در رده چهارم گروه A از رقابت‌ها کنار رفتند.

تراکتورسازان اخیرا با شایعاتی من جمله تبانی با راه آهن متهم شده‌آند و که با واکنش شدید این باشگاه روبه‌رو شد و اگر آنها توانسته باشند به لحاظ روحی خودشان را از این ماجرا خالی کرده باشند و این مسئله برای آنها تمام شده باشد، شکست الاتحاد در تبریز کار دور از دسترسی برای آنها نیست.

دیگر دیدار این گروه را العین امارات و لخویا قطر در روز چهارشنبه ساعت 19:30 برگزار می‌کنند.

زردپوشان اصفهانی از تیم‌هایی هستند که همواره در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به عنوان یک مدعی محسوب می‌شوند و بعد از نتایج نه چندان خوب آنها در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا و حذف در مرحله مقدامتی، هواداران این تیم و علاقمندان به فوتبال توقع دارند تا آنها بار دیگر در لیگ قهرمانان اسیا نمایش‌های خوبی را ارائه دهند.

السد قطر – سپاهان

زردپوشان اصفهانی از تیم‌هایی هستند که همواره در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به عنوان یک مدعی محسوب می‌شوند و بعد از نتایج نه چندان خوب آنها در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا و حذف در مرحله مقدامتی، هواداران این تیم و علاقمندان به فوتبال توقع دارند تا آنها بار دیگر در لیگ قهرمانان اسیا نمایش‌های خوبی را ارائه دهند.

سپاهانی‌ها در گام نخست باید به مصاف السد قطر بروند که در لیگ چهارده تیمی آن کشور با گذشت 21 هفته از لیگ چهارده‌ تیمی قطر با کسب 37 امتیاز در رده سوم ایستاده‌ است. البته با توجه به اختلاف 7 امتیازی با لخویای صدرنشین شانس چندان زیادی برای کسب قهرمانی ندارد اما می‌توان آنها را در فصل بعدی لیگ قهرمانان آسیا دید. السد با 43 گل زده دومین خط حمله برتر قطر را در اختیار دارد. السدی‌ها در دور قبلی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضر نبودند اما از تیم‌هایی هستند که قهرمانی آسیا را تجربه کرده‌اند.

با رسیدن محرم نویدکیا به شرایط بازی و آماده‌تر شدن سوکای در این تیم، کرانچار امیدوار است تا تیمش در رقابت‌های آسیایی خوش بدرخشد هرچند که گروه سخت تیم او، کار را کمی دشوار می‌کند. شاید کسب یک امتیاز در قطر هم برای زردپوشان نتیجه مناسبی باشد و آنها تلاش کنند تا امتیازات باقی مانده را در دیدارهای خانگی کسب کنند.

 

چهارشنبه، هفتم اسفند:

تراکتورسازی – الاتحاد ساعت 16

السد – سپاهان ساعت 19

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین