سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اتفاقات خوبی که در بازی با صبا برایم رخ داد از استرس رها شدم و انگار با این گل بغضم ترکید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیام صادقیان  : کی‌روش بهترین عیدی را به من داد!


هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اتفاقات خوبی که در بازی با صبا برایم رخ داد از استرس رها شدم و انگار با این گل بغضم ترکید.


پیام صادقیان

پیام صادقیان درباره شرایط پرسپولیس و عملکرد خودش در این تیم صحبتهایی کرده است. همچنین این بازیکن از سوی کادر فنی به تیم ملی دعوت شد.

 

بالاخره درهای تیم ملی به روی تو باز شد؟

واقعا خوشحالم و نمی دانم چه باید بگویم! مدت ها بود که منتظر این لحظه بودم و از بایت اینکه کارلوس کی روش به من اعتماد کرده، اتفاق بزرگی است و فکر می کنم بهترین عیدی را قبل از سال جدید گرفتم!

 

اولین واکنش تو به این خبر چه بود؟

راستش را بخواهید از خوشحالی زیاد شوکه شده بودم و واقعا حس عجیبی داشتم!

 

با این اتفاق چه آینده‌ای را پیش روی خودت می‌بینی؟ 

بهترین فرصت برای من بوجود آمده و بدون شک حالا نوبت من است تا خودم را ثابت کنم و جواب خوبی به اعتماد کی روش بدهم. قطعا باید تلاشم را دو چندان کنم تا از این فرصت نهایت استفاده را ببرم.

 

فکر می‌کنی شانس اینکه مسافر برزیل شوی را داری؟

قرار گرفتن در لیست نهایی واقعا کار سختی است اما به نظر خودم شایستگی و لیاقتش را دارم و امیدوارم که این اتفاق بیفتد. در نهایت همه چیز به تصمیم کی روش مربوط می شود و به هر تصمیمی احترام می گذارم.

 

در لیگ هم روزهای خوبی را پشت سر گذاشتی و با برد مقابل صبا به قهرمانی نزدیک شدید.

خوشبختانه در بهترین زمان ممکن این 3 امتیاز را کسب کردیم و راه قهرمانی برایمان هموار شد. البته نباید از استقلال و فولاد هم غافل شویم. پرسپولیس به همراه این دو تیم مدعیان اصلی قهرمانی هستند و اصلا از الان نمی توان گفت کدام تیم بیشترین شانس را دارد.

منطقی نیست که بگوییم چون استقلال به ملوان باخته دیگر شانسی ندارد. هنوز سه هفته باقی مانده و هر سه تیم به یک اندازه شانس دارند. استقلال تیم کوچکی نیست که با این باخت از کورس کنار برود. اتفاقا به نظر من اصلی ترین رقیب ما استقلال است. فوتبال غیرقابل پیش بینی است و من پیشنهاد می کنم تا هفته آخر منتظر مشخص شدن قهرمان بمانید.

اما خیلی‌ها اعتقاد دارند استقلال با باخت مقابل ملوان شانس کمی برای قهرمانی دارد.

اصلا این حرف را قبول ندارم. منطقی نیست که بگوییم چون استقلال به ملوان باخته دیگر شانسی ندارد. هنوز سه هفته باقی مانده و هر سه تیم به یک اندازه شانس دارند. استقلال تیم کوچکی نیست که با این باخت از کورس کنار برود. اتفاقا به نظر من اصلی ترین رقیب ما استقلال است. فوتبال غیرقابل پیش بینی است و من پیشنهاد می کنم تا هفته آخر منتظر مشخص شدن قهرمان بمانید.

 

درباره عملکرد خودت در بازی با صبا صحبت کن. روز خوبی بود؟

بله خدا را شکر هم توانستم پاس گل بدهم و هم گل بزنم. این برای من نهایت نیست و به نظر خودم باید از این هم بهتر باشم.

 

شادی گل خاصی انجام دادی. انگار خیلی تحت فشار بودی؟

بله همین طور است. فشار زیادی را در هفته های اخیر تحمل کرده ام. من در طول فصل با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کردم و خیلی هم خوشحالم که توانستم جواب اعتمادها را بدهم. در هفته های اخیر هم مشکل فنی نداشتم و افت نکرده بودم بلکه به دلیل حاشیه هایی که برایم ساخته بودند و حرف و حدیثهایی که پشت سرم درست کردند ناراحت بودم. خدا را شکر که در بازی با صبا با دادن پاس گل و زدن گل توانستم خودم را راحت کنم.

 

با توجه به اینکه مدتی بود که گل نمی‌زدی استرس داشتی؟

بله خیلی استرس داشتم. با اتفاقات خوبی که در بازی با صبا برایم رخ داد از استرس رها شدم و انگار با این گل یک جورهایی بغضم ترکید.

 

خیلی‌ها اعتقاد دارند عملکرد فنی‌ات به دلیل مسایل حاشیه‌ای خیلی به چشم نمی‌آید. قبول داری؟

من اصلا دنبال حاشیه نیستم. شاید گاهی در زمین ناخودآگاه عصبانی شوم اما اصلا اهل حاشیه نیستم. دوست دارم برای پرسپولیس مفید باشم و سرم هم فقط به کار خودم گرم باشد. برخی واقعا با اعصاب من بازی کردند اما خوشبختانه الان اوضاع خوب است.

 

بخش ورزشی تبیان


منبع: برنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین