سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
با توقف لیگ برتر فوتبال و شروع فعالیت های تیم ملی چشم اهالی فوتبال به این سو جلب شده است. در جلسه معارفه حامی مالی تیم ملی و به دنبال کناره گیری کمک کارلوس کی روش (سیموئز) بحث انتخاب یک مربی ایرانی در کنار کی روش جدی شد. این اتفاق از سالها پیش مد نظر بسیا
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دستیار کی روش را شما انتخاب کنید


با توقف لیگ برتر فوتبال و شروع فعالیت های تیم ملی چشم اهالی فوتبال به این سو جلب شده است. در جلسه معارفه حامی مالی تیم ملی و به دنبال کناره گیری کمک کارلوس کی روش (سیموئز) بحث انتخاب یک مربی ایرانی در کنار کی روش جدی شد. این اتفاق از سالها پیش مد نظر بسیاری از فوتبالدوستان است تا به این ترتیب مربیان ایرانی هم سهمی از جام جهانی ببرند.

قلعه نوییو گل محمدی و هاشمیان و کی روش و مهدوی کیا

بدون تردید حضور مربیانی در اندازه کی روش این توقع را ایجاد می کند که به جز بحث نتیجه گیری ما درخصوص کسب تجربه بین المللی در بین مربیان خود از او بهره ببریم. در این میان صحنه مهم جام جهانی به عنوان بزرگترین رویداد فوتبالی دنیا بهترین فرصت است تا یک مربی ایرانی با حضور در آن کسب تجربه کند. این اتفاق برای حسین فرکی رخ داده و بی گمان او با تکیه بر همین تجربه است که طی سالهای اخیر موفقیت های قابل توجهی داشته است.

متاسفانه بنا به شرایط موجود شاید امکان استفاده همزمان مربیانی چون قلعه نویی و دایی و.. در کنار کی روش میسر نباشد اما فوتبال ایران آن قدر توان دارد که یک مربی با آتیه به مجموعه تیم ملی اضافه شود تا ثمرات این همکاری در آینده به فوتبال ما برسد.

چهره هایی چون مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، جواد زرینچه، حسین فرکی، یحیی گل محمدی، مجید نامجو مطلق، حسین عبدی، مجید جلالی ، مهدی پاشازاده و... تنها نمونه ای از کسانی هستند که با توجه به روحیه تعاون و همکاری می توانند مطرح باشند.

به طور حتم شما مخاطبان عزیز نیز نفراتی را برای معرفی در ذهن دارید. امیدواریم با اعلام مربی مورد نظر خود در این باره همراه تیم ملی باشید.

اگرچه بحث انتخاب کمک مربی ایرانی برای تیم ملی قطعی نشده و علی کفاشیان قرار است در جلسه ای که امروز برگزار می شود او را مجاب به پذیرش این کار کند اما به نظر می رسد اعلام نظر مردم در این باره بسیار مهم و قابل توجه باشد.

چهره هایی چون مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، جواد زرینچه، حسین فرکی، یحیی گل محمدی، مجید نامجو مطلق، حسین عبدی، مجید جلالی ، مهدی پاشازاده و... تنها نمونه ای از کسانی هستند که با توجه به روحیه تعاون و همکاری می توانند مطرح باشند

در راه انتخاب مربی ایرانی برای کمک به کی روش اولین اقدام داشتن فهرستی از مربیان واجد شرایط است. اتفاقی که متاسفانه در اغلب اوقات رخ نمی دهد. فوتبال ما اسیر غوغا سالاری و سلیقه های شخصی در این باره به مسیری می رود که با یک انتخاب نادرست یک حرکت خوب در نطفه خفه می شود.

امیدواریم این بار و در آستانه جام جهانی با انتخاب یک مربی شایسته نیمکت ایران در مهم ترین رویداد فوتبالی جهان ثمراتی فراوان برای آینده فوتبالمان داشته باشد.

لطفا با انتخاب مربی مورد نظر خود برای حضور روی نیمکت تیم ملی با این تیم همراه شوید.

بهمن اسدی

بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین