ثبت نام مجردها در سامانه همسان گزینی

هم اکنون سامانه همسان گزینی در شش استان "تهران"، "اصفهان"، "البرز"، "قم"، "کرمان" و "خراسان جنوبی" فعال است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :


افراد مجرد در هر سنی که باشند، می توانند از طریق سامانه همسان گزینی تبیان برای یافتن همسر مناسب اقدام نمایند و از خدمات رایگان و راهنمایی و مشورت معرف های شبکه همسان گزینی بهره مند شوند .


ثبت نام مجردها در سامانه همسان گزینی

 

هم اکنون سامانه همسان گزینی در شش استان "تهران"، "اصفهان"، "البرز"، "قم"، "کرمان" و "خراسان جنوبی" فعال است. کلیه متقاضیان ازدواج ساکن در این استانها می توانند از خدمات همسان گزینی تبیان بهره مند گردند. برای ثبت نام، می توانید اطلاعات خود را برای یک کد معرف ارسال نمایید . اگر شخصا معرف معتمد خود را می شناسید و کد او را می دانید ؛ اطلاعات خود را برای کد وی ارسال نمایید . در غیر این صورت ، از کدهای عمومی که به تفکیک استان در جدول زیر ارائه شده است استفاده نمایید . 


ردیف نام استان کد معرف شماره تماس پست الکترونیک
1 تهران (ستاد مرکزی) 20121 02177642037 hamsangozini@tebyan.com
2 البرز (مرکز خانواده مهرآرا) 20569 02632751298 -
3 اصفهان (تبیان اصفهان) 21269 03132344612 hamsan_esfahan@tebyan.com
4 قم (مرکز مشاوره ثامن) 23894 02532706211 hamsan_qom@tebyan.com
5 کرمان (موسسه احسن الحدیث) 23985 03432522207  -
6 خراسان‌جنوبی(مرکز بیرجند) 24027 05632224631  -


پس از انتخاب کد معرف (واسطه) ؛ از طریق لینک زیر، وارد صفحه ثبت نام شوید :
https://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=286026

 بانک ثبت نام شدگان همسان گزینی تبیان مشابه جامعه حقیقی است و شامل اقشار گوناگون جامعه (تحصیلی، اجتماعی، فرهنگی، اعتقادی و اقتصادی) و در بازه های سنی گوناگون هستند .بیش از 75% متقاضیان دارای تحصیلات دانشگاهی هستند .%61 متقاضیان، متولد دهه 60 هستند .%92 از متقاضیان، سابقه ازدواج قبلی ندارند.

سوالات خود را از طریق پست الکترونیک و یا شماره های اعلام شده می توانید بپرسید . پس از ثبت نام، پرونده شما عزیزان بررسی و جهت ادامه مراحل تکمیل پرونده با شما تماس گرفته خواهد شد تا برای مصاحبه نوبت مشخصی به شما تعلق گیرد. پس از مصاحبه تکمیلی ، فرم های متقاضیان توسط کارشناسان ذیصلاح بررسی گردیده و در صورتی که موارد مناسب و کفو آنان در بانک جامع معرفین تبیان وجود داشته باشد معرفی صورت می گیرد.

خدمات همسان گزینی تنها به متقاضیانی ارائه می گردد که فرم ثبت نام خود را به طور کامل پر کرده و آزمون ها را پاسخ داده باشند.لطفا به نکات زیر دقت نمایید : الف ) ثبت نام، مصاحبه حضوری و معرفی مورد مناسب از طرف معرفین تبیان کاملا رایگان می باشد و کلیه عزیزانی که مایلند از سرویس و خدمات همسان گزینی استفاده نمایند لازم است به صفحه ثبت نام مراجعه نموده، نخست شرایط استفاده از این سرویس را با دقت کامل مطالعه نمایند و در صورتی که با مفاد آن موافقت داشتند، با کلیک روی کلید "موافقم" به مراحل بعدی رفته و فرم ها و آزمون های روانشناختی را به طور کامل پر نمایند.خدمات همسان گزینی تنها به کاربرانی ارائه می گردد که فرمهای خود را به طور کامل پر کرده باشند و دو آزمون روانشناختی را به طور کامل پاسخ داده باشند .ب ) متقاضی لازم است هنگام مصاحبه حضوری مدارک زیر را همراه خود داشته باشد:1) اصل شناسنامه 2) اصل کارت ملی 3) فیش تلفن یا برق محل سکونت که حاوی کدپستی ده رقمی باشد.4) اصل آخرین مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی (در صورتی که مشغول به تحصیل باشند)5) اصل مدرک شغلی (در صورت شاغل بودن)6) اصل کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)7) یک قطعه عکس پرسنلی الصاق مدارک فوق به فرم ها هنگام ثبت نام اختیاری بوده و متقاضیان هنگام مراجعه برای مصاحبه حضوری لازم است اصل تمامی مدارک فوق را به همراه یک قطعه عکس پرسنلی همراه داشته باشند تا کارشناسان مدارک را رویت نمایند. بخش همسان گزینی تبیان

 


مطالب مرتبط:

 راهنمای ثبت نام

معرفی طرح همسان گزینی
مراحل ثبت نام تا معرفی همسان