تبیان، دستیار زندگی

عضویت معرفان در شبکه معرفان همسان گزینی

مراحل عضویت در شبکه معرفان ازدواج و نحوه کار در این شبکه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سن ازدواج
 

معرف گرامی و محترم !

حال که به لطف خدا و همت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان؛ سامانه همسان گزینی با هدف ساماندهی فعالیت معرفان ازدواج و افزایش شانس ازدواج جوانان بر مبنای انتخاب صحیح و آگاهانه راه اندازی شده است؛ از شما دعوت می کنیم با عضویت در این سامانه؛ فعالیت های خداپسندانه خود را به شکل بهتر و کارآمدتری سامان دهید.
برای عضویت در شبکه معرفان همسان گزینی ، لازم است مراحل زیر یکی پس از دیگری انجام شود:

 

1 – عضویت در سایت تبیان و تایید نهایی شدن توسط بخش عضویت

برای عضویت در سایت تبیان نخست راهنمای عضویت در سایت تبیان را مطالعه کنید. برای مطالعه این راهنما اینجا را کلیک کنید . سپس پس از آشنایی کامل با مراحل عضویت؛ برای عضویت در سایت اینجا را کلیک کنید.

2 – عضویت در سامانه همسان گزینی ؛ تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک لازم و سپس بررسی توسط تیم ارزیابی معرفان همسان گزینی

پس از آنکه عضویت شما در سایت تبیان تایید نهایی شد؛ برای آنکه بتوانید عضو سامانه همسان گزینی شوید؛ ثبت نام کرده و مدارک لازم جهت تایید عضویتتان را ارسال نمایید.

نخست راهنمای عضویت در سامانه همسان گزینی را مطالعه کرده و از شرایط و ضوابط عضویت در شبکه معرفان ازدواج مطلع شوید. برای مطالعه راهنمای عضویت در سامانه همسان گزینی اینجا را کلیک کنید. سپس برای عضو شدن در سامانه و ارسال مدارک اینجا را کلیک کنید.

3 – مصاحبه حضوری و ارائه آموزش های لازم برای فعالیت های مرتبط با معرفی

جهت بررسی عضویت شما توسط تیم ارزیابی و تایید آن ، منتظر تماس کارشناسان همسان گزینی برای مصاحبه حضوری باشید . پس از تایید نهایی ، کد معرف برای شما تعریف می گردد و برای دریافت آموزش های لازم به همراه جزوات آموزشی شامل شیوه نامه کار با سیستم نرم افزاری ؛ شیوه نامه مصاحبه و تکمیل پرونده مجردها و شیوه نامه معرفی از شما معرف گرامی توسط واحد همسان گزینی تبیان دعوت به عمل خواهد آمد .

بخش همسان گزینی موسسه تبیان