سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
یون فوتبال تصویب شد : رقابتهای لیگ برتر در سال 84 – 83 با حضور 16 تیم برگزار می شود ناصر نو آموز به عنوان نایب رییس اول فدراسیون فوتبال انتخاب شد اولین مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در سال 82 ، صبح روز پنجشنبه با حضور 37 عضو از ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تصویب شد :

رقابتهای لیگ برتر در سال 84 – 83 با حضور 16 تیم برگزار می شود

ناصر نو آموز به عنوان نایب رییس اول فدراسیون فوتبال انتخاب شد

اولین مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در سال 82 ، صبح روز پنجشنبه با حضور 37 عضو از 43 عضور مجمع در محل این فدراسیون تشكیل شد . به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) ، در دومین نشست مجمع عمومی فدراسیون فوتبال از زمان ریاست دكتر دادكان ، افزایش تعداد تیمهای حاضر در لیگ برتر ، لیگ دسته یك و مسابقات دسته دو كشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در ابتدای نشست دانشور ، دبیر فدراسیون فوتبال با اشاره به مصوبه سه سال گذشته مجمع عمومی فدراسیون فوتبال  در خصوص شرایط برگزاری لیگ حرفه ای فوتبال و تاكید این مصوبات بر 14 تیمی بودن این بازیها تا پایان رقابتهای لیــــگ 83 – 82 پیشهاد 16 تیمی شدن این  رقابتها را برای فصل 84 – 83 مطرح كرد .

عده ای از رؤسای هیاتهای فوتبال حاضر در جلسه ، خواهان بررسی و به رای گذاشتن این تصمیم شدند كه با تذكرات دانشور و توضیحات علی كفاشیان مبنی بر عدم آمادگی شرایط و امكانات برای انجام این هدف ، خواستار ابقا مصوبه گذشته مجمع، در این خصوص شدند .

دكتر دادكان ، رییس فدراسیون فوتبال نیز با یاد آوری مصوبات گذشته  مجمع ، مبنی بر برگزاری لیگ برتر تا پایان ســــــال 83 – 82  به صورت 14 تیمی تاكید كرد : اینكه نمایندگان مجلس ، رایو ، تلویزیون و مطبوعات به طرح 16 تیمی شدن لیگ در سال 83 – 82 پرداخته اند و انجام آن را به نفع فوتبال می دانستند، كدام شرایط و امكانات فوتبال كشور تغییر داشته است كه خواهان تغییر در مصوبات گذشته هستیم .

وی افزود : كسانی كه امروز ادعای 16 تیمی شدن لیگ برای مسابقات سال 83 – 82 را دارند ، هیچ دردی نسبت به فوتبال ندارند بلكه فقط خواهان به مخمصه انداختن فوتبال هستند ، بر این اساس قطعا با تغییر مصوبه گذشته برای فصل آینده دچار مشكل خواهیم شد .

محمد مایلی كهن ، بهروان ، هوشنگ دبیده و ششكلانی رؤسای هیات های فوتبال مازندران ، هرمزگان و آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از حاضرین به دفاع و انتقاد از این پیشنهاد پرداختند كه در نهایت با رای گیری انجام شده مقرر گردید ، لیگ 83 – 82 طبق مصوبه سه سال گذشته مجمع به صورت 14 تیمی و لیگ 84 – 83 با حضور 16 تیم برگزار شود .

 دكتر دادكان در پایان جلسه طی سخنانی با تشكر از اعضای مجمع عمومی فدراسیون ، تیمسار ناصر نو آموز را به عنوان تنها كاندیدای  پیشنهادی برای تصدی پست نایب رییس اول فدراسیون فوتبال معرفی كرد و از نمایندگان خواست تا به وی رای دهند مجمع نیز با اكثریت قریب به اتفاق به این پیشنهاد رای مثبت داد .

گفتنی است كه در این نشست نماینده كمیته ملی المپیك ، محمد رضا جواهری ، نماینده كارگران ، سهراب بختیاری زاده نماینده ورزشكاران ، ابرقویی نژاد رییس هیات فوتبال اصفهان ، ریگی رییس هیات فوتبال استان سیستان و بلوچستان ، داوود پور رییس هیات فوتبال كردستان و رییس هیات فوتبال استان یزد حضور نداشتند .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین