سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
جلسه هماهنگی مدیران کاروان های راهیان نور و مسئولین امور ایثارگران مناطق 22 گانه شهرداری تهران برگزارشد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دو خبر از حوزه ایثار و شهادت


 جلسه هماهنگی مدیران کاروان های راهیان نور و مسئولین امور ایثارگران مناطق 22 گانه شهرداری تهران برگزارشد و همچنین همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سی و چهارمین سالگرد تاسیس  بنیاد شهید و امور ایثارگران مسابقه‌ ادبی با عنوان «وصف شهید » برگزار شد.

راهیان نور

آغاز ثبت نام کاروان های راهیان نور شهرداری تهران

جلسه هماهنگی مدیران کاروان های راهیان نور و مسئولین امور ایثارگران مناطق 22 گانه شهرداری تهران با حضور مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران صبح امروز در محل سالن اجتماعات باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه منصور احمد لو مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران ضمن تشکر از همراهی مدیران باغ موزه دفاع مقدس در اعزام مطلوب چهار دوره راهیان نور از آمادگی کامل اداره کل امور ایثارگران شهردای برای ثبت نام پنجمین دروه ثبت نام مشتاقان به اعزام به مشهد شهدای ایران خبر داد.

در خصوص تبلیغات محیطی در مناطق شهرداری جدیت لازم به عمل آید تا با اطلاع رسانی مطلوب امکان ثبت نام برای آحاد مردم فراهم شود

در ادامه سردار جواد خضرایی مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاوت از مسئولان ایثارگران مناطق خواست در خصوص رعایت سهمیه اختصاص یافته به مناطق، پرهیز از اعزام مجدد افراد با هدف فراهم نمودن امکان توفیق زیارت برای دیگر مشتاقان راهیان نور و رعایت سهمیه خواهران  و برادران ثبت نام شونده دقت لازم را به عمل آورند.

مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس افزود: در خصوص تبلیغات محیطی در مناطق شهرداری جدیت لازم به عمل آید تا با اطلاع رسانی مطلوب امکان ثبت نام برای آحاد مردم فراهم شود.

سردا ر خضرایی اظهار داد: امسال علاوه بر اعزام زائرین از مناطق، شش کاروان از طلاب حوزه علمیه را اعزام خواهیم کرد.

شایان ذکر است شهروندان تهرانی می توانند برای ثبت نام  به امور ایثارگران مناطق شهرداری تهران مراجعه  کنند.

بزودی زمان و نحوه برگزاری این مسابقه به اطلاع اساتید و دانشجویان شاهد و ایثارگر علاقه مند خواهد رسید و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد

برگزاری نخستین مسابقه ادبی  وصف شهید

همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سی و چهارمین سالگرد تاسیس  بنیاد شهید و امور ایثارگران مسابقه‌ ادبی با عنوان «وصف شهید » با همت اداره کل آموزش عالی ویژه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان شاهد و ایثارگر سراسر کشور برگزار شد .

راهیان نور

دکتر شهرکی پور مدیر کل آموزش عالی بنیاد با بیان اینکه این مسابقه ویژه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان شاهد و ایثارگر می باشد اظهار داشت : هدف از برگزاری این مسابقه پاسداشت یاد و نام حماسه و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و بزرگداشت روز شهید (22 اسفند ) و همچنین افزایش مشارکت نقش آفرینی و تعامل بیشتر آحاد ملت ایران با دانشجویان شاهد و ایثارگر است.

 وی در پایان گفت : بزودی زمان و نحوه برگزاری این مسابقه به اطلاع اساتید و دانشجویان شاهد و ایثارگر علاقه مند خواهد رسید و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدائ خواهد شد .

فرآوری:سامیه امینی

بخش فرهنگ پایداری تبیان


منبع: روابط عمومی: باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت/ بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین