سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مبتکر چینی، کیف پول هوشمندی برای افراد فراموشکار عرضه کرده است که دیگر کیف پول خود را جایی جا نگذارند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کیف پول من کجاست؟


مبتکر چینی، کیف پول هوشمندی برای افراد فراموشکار عرضه کرده است که دیگر کیف پول خود را جایی جا نگذارند.

در این کیف پول تراشه ای تعبیه شده است که به راحتی محل جا گذاشتن کیف را به صاحبش اطلاع می دهد.

کیف پول من کجاست؟

این دستگاه بلوتوثی در محل کارت های کیف قرار گرفته و به طور خودکار با اپلیکیشی نصب شده بر روی تلفن هوشمند کاربر، مرتبط می شود و از این رو تلفن همراه می تواند کیف هوشمند را ردیابی کند.

اگر کیف پول از دامنه تحت پوشش اپلیکیشین بیرون قرار بگیرد یک پیام هشدار بر روی صفحه نمایشگر تلفن همراه کاربر ظاهر خواهد شد و آخرین محلی که کیف پول در آنجا ردیابی شده است نشان داده می شود.

"جک هو" که کیف پول  SmartWallit Pro را ساخته و امیدوار است این گجت به مردم کمک کند کیف پول خود را در تاکسی و فروشگاه ها جا نگذارند و بتوانند آن را در هر جایی از خانه پیدا کنند.

این ابزار همچنین به گونه ای طراحی شده که به فرد کمک می کند دریابد آیا کیفش دزدیده شده یا خیر.

کیف پول من کجاست؟

همچنین اگر فاصله این کیف با صاحبش بیش از 9 متر باشد می تواند با پخش صدای زنگ بلندی، کاربر را صدا زده و محل کیف را نشان دهد. این شیوه نوین می تواند برای افرادی که دائما وسایل خود را در جاهای مختلف خانه گم می کنند نعمت باشد.

برای افرادی که به طور مداوم در مناطق شلوغ کیف پول خود را گم می کنند این وسیله می تواند بسیار کمک کننده بوده و به فرد یادآوری کند که: "آهای! من اینجا هستم!"

این تراشه هوشمند به منظور هماهنگی با کیف پول ها، در 5 رنگ سیاه، آبی، صورتی، قرمز و سبز عرضه شده است. این تراشه 4.2 میلی متر ضخامت دارد و دارای یک باتری لیتیوم یونی پلیمری قابل شارژ است.

این گجت با تلفن های هوشمند آیفون، آی پد تاچ و برخی وسایل اندروید 4.3 کار می کند.

اگر کیف پول از دامنه تحت پوشش اپلیکیشین بیرون قرار بگیرد یک پیام هشدار بر روی صفحه نمایشگر تلفن همراه کاربر ظاهر خواهد شد و آخرین محلی که کیف پول در آنجا ردیابی شده است نشان داده می شود

هماهنگ شدن این گجت با تلفن هوشمند به کاربر کمک می کند از جا گذاشتن تلفن هوشمند یا گجت خود مطلع شود.

هو اظهار داشت وقتی فرد از کیف پول خود استفاده می کند اپلیکیشن آن این عملیات را با استفاده از حسگرهای نوری و مجاورتی دستگاه ثبت کرده و یک پیام به تلفن هوشمند کاربر ارسال کند.

با این اطلاعات، تلفن همراه می تواند زمان و مکان آخرین باری که از کیف پول شده است ثبت کند. برای دقت بیشتر، این اپلیکیشن فاصله بین تلفن همراه و کیف پول را به کاربر نشان می دهد.

کیف پول من کجاست؟

اگر تمام آخر هفته را در خانه و یا محل کار باشید می توانید عملکرد "مزاحم نشوید" این اپلیکیشن را فعال سازید.

کیف پول Smart Wallit Pro  قرار است از ماه مارس امسال تولید شده و با قیمت خرده فروشی 36 پوند به فروش برسد اما این محصول را می توان از طریق وب سایت "کیک استارتر" با قیمت 23 دلار سفارش داد.

 

بخش دانش و زندگی تبیان


منبع: مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین