سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پرسپولیس در 7 هفته پایانی باید 4 بار از تهران خارج شود و بازی آخرش را هم بیرون از خانه انجام می دهد اما استقلال یك بار بیشتر از پرسپولیس در تهران بازی خواهد كرد
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بررسی7 بازی باقی مانده پرسپولیس و استقلال


علی دایی و پرسپولیسی ها بعد از تساوی ناامیدكننده در دربی 78 و حفظ فاصله 4 امتیازی با استقلال صدرنشین همچنان با امید از قهرمانی  می گویند و به گرفتن آبی ها در این كورس امید دارند.


استقلال - پرسپولیس

با این حال برخی نیز معتقدند استقلال با رسیدن به خواسته اش در  بازی مستقیم و حفظ این فاصله شانس بیشتری برای قهرمانی دارد.

در این میان علی  دایی گفته  از آنجایی كه با تیم های بالای جدول بازی كرده و در 7 هفته باقیمانده با تیم های نیمه پپائین جدول بازی می كند  به قهرمانی امیدوار است اما قطعا این به معنای راحت بودن بازی ها نیست  چرا كه تیم های در خطر سقوط هم با توپ پر به مصاف پرسپولیس خواهند آمد و اگر تا زمان رویارویی با این تیم همچنان در خطر باشند بازی با این حریفان به اندازه  رویارویی با یك تیم تا بن دندان مسلح دشوار خواهد بود.

در این میان نكته اینجاست كه پرسپولیس در 7 هفته پایانی باید  4 بار از تهران خارج شود و بازی آخرش را هم بیرون از خانه انجام می دهد اما استقلال   یك بار بیشتر از پرسپولیس در تهران بازی خواهد كرد و در هفته پایانی هم از خانه خارج نخواهد شد.

بازی استقلال با دو تیم میانه جدولی ملوان و سایپا كه نه از سقوط می ترسند  و نه آنچنان دنبال سهمیه آسیایی هستند باز هم كفه ترازو را به سود تیم قلعه نویی سنگین تر خواهد كرد.شاید در این میان تنها نكته ای كه باعث دلخوشی پرسپولیسی ها شود این است كه اگر تیم های  فولاد و تراكتورسازی تا هفته پایانی در كورس قهرمانی باشند دو بازی آخر استقلال مقابل این حریفان پرمهره و پرامكانات  با دشواری های زیادی روبرو خواهد شد.

اما بررسی بازی های دو تیم با ذكر محل مسابقه:

هفته 24: استقلال – ذوب آهن(تهران) ،گسترش فولاد – پرسپولیس (تبریز)

هفته 25: مس كرمان – استقلال(كرمان)،پرسپولیس – سپاهان (تهران)

هفته 26: استقلال – سایپا (تهران)،فجر سپاسی – پرسپولیس (شیراز)

هفته 27: ملوان – استقلال (بندرانزلی) ،پرسپولیس – صبای قم (تهران)

هفته 28: استقلال – نفت تهران( تهران،آزادی)،داماش – پرسپولیس(رشت)

هفته 29: فولاد – استقلال (اهواز) ،پرسپولیس – راه آهن(تهران ،آزادی)

هفته 30: استقلال – تراكتورسازی(تهران)،پرسپولیس _ استقلال خوزستان( اهواز)

فرآوری: حسین محمدی

 بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت زندگی با ورزش

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین