سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ازمعرفی محصولات کمک آموزشی در کتاب های درسی جدیدالتالیف برای معلمان و دانش آموزان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی محصولات کمک آموزشی در کتاب های درسی جدید

معرفی محصولات کمک آموزشی در کتاب های درسی جدید


رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ازمعرفی محصولات کمک آموزشی در کتاب های درسی جدیدالتالیف برای معلمان و دانش آموزان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دکتر محمدیان، ساماندهی منابع آموزشی را یکی از راهکارهای پیشرفت این طرح دانست و افزود: ما باید شرایط را فراهم کنیم تا ناشران و تولید کنندگان منابع آموزشی به ارزیابی و داوری در دبیرخانه سامان بخشی کتاب های آموزشی اطمینان کامل داشته باشند و در نهایت خود این ناشران کسانی را که به دنبال سود شخصی و ارایه محصول نامناسب هستند طرد کنند.

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، به انتظار ناشران و تولید کنندگان در معرفی محصولات کمک آموزشی به خانواده ها و دانش آموزان اشاره کرد و گفت: یک فرم برای معرفی کتاب ها و محصولات آموزشی در کتاب های درسی جدیدالتالیف اختصاص داده شده است تا محصولات کمک آموزشی مرتبط با پایه و رشته درسی را به معلمان و دانش آموزان معرفی کنیم.

یک فرم برای معرفی کتاب ها و محصولات آموزشی در کتاب های درسی جدیدالتالیف اختصاص داده شده است تا محصولات کمک آموزشی مرتبط با پایه و رشته درسی را به معلمان و دانش آموزان معرفی کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به این که امکان دارد  دسترسی به برخی از این محصولات کمک آموزشی در نقاط کشور امکان پذیر نباشد، یادآور شد: در صورت درخواست دانش آموزان، معلمین و خانواده ها، انتشارات مدرسه برهان موظف به تهیه این منابع کمک آموزشی شده است.


منبع: پورتال وزارت آموزش و پرورش

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین