سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسئول دارالقرآن‌الکریم چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای شناسایی و ساماندهی فعالان قرآنی استان، بانک جامع اطلاعات نیروهای قرآنی راه‌اندازی می‌شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بانک اطلاعات فعالان قرآنی چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد

مهدی پرتوی

مسئول دارالقرآن‌الکریم چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای شناسایی و ساماندهی فعالان قرآنی استان، بانک جامع اطلاعات نیروهای قرآنی راه‌اندازی می‌شود.

مهدی پرتوی، مسئول دارالقرآن‌الکریم چهارمحال و بختیاری، با بیان اینکه در این استان هنوز اطلاعات دقیقی از فعالان قرآنی در حوزه‌های مختلف وجود ندارد، افزود: امید است راه‌انداری بانک جامع اطلاعات نیروهای قرآنی بتواند کمک شایانی در ساماندهی و استفاده هرچه بیشتر از استعدادهای این استان در راستای آموزش، ترویج و معرفی قرآن کریم و مکتب ناب اهل بیت(ع) داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: تمامی حافظان، قاریان، محققان، مدرسان، داوران، هنرمندان و دیگر اشخاصی که به نحوی در استان، فعالیت‌های قرآنی انجام می‌دهند می‌توانند با ورود به پایگاه اینترنتی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان به نشانی www.tebyan-chb.ir و تکمیل اطلاعات درخواستی در بانک جامع فعالان قرآنی استان چهارمحال و بختیاری ثبت نام کنند.

پرتویی ضمن تقاضا از همه‌ فعالان قرآنی استان برای ثبت نام در بانک اطلاعات قرآنی، تصریح کرد: اطلاعات این بانک در ساماندهی، برنامه‌ریزی و بهره‌مندی از همه‌ نیروهای استان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و مسابقات قرآنی، اعزام فعالان قرآنی به مراحل کشوری، ترویج مباحث قرآنی و دیگر اقدامات بسیار کمک‌کننده خواهد بود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین