سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسابقات قهرمانی زیر 22 سال آسیا درحالی از دیشب در عمان آغاز ‌شد که تیم ایران امروز یکشنبه در نخستین بازی خود در این رقابتها برابر تیم ژاپن صف آرایی می‌کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایران - ژاپن؛ آغازی سخت برای تیم نصف و نیمه ایران


مسابقات قهرمانی زیر 22 سال آسیا درحالی از دیشب در عمان آغاز ‌شد که تیم ایران امروز در نخستین بازی خود در این رقابتها برابر تیم ژاپن صف آرایی می‌کند.


نخستین دوره از مسابقات قهرمانی زیر 22 سال آسیا از دیروز با برگزاری 4 مسابقه از گروه‌های A و B آغاز ‌شد که گروه A کره‌جنوبی برابر اردن صف آرایی ‌کرد و عمان میزبان مسابقات برابر میانمار به میدان رفت. در گروه B هم کره‌شمالی با یمن و امارات با سوریه دیدار ‌کردند.

در روز دوم این مسابقات امروزیکشنبه تیم فوتبال زیر 22 سال ایران که با مشکلات بسیاری خود را به عمان رسانده است، در دومین بازی گروه C برابر ژاپن به میدان می‌رود و پیش از این دیدار استرالیا با کویت روبرو می‌شود.

شاگردان هومن افاضلی درحالی در این رقابتها به میدان می‌روند که به خاطر برگزاری مسابقات لیگ و مخالفت باشگاه‌ها، بسیاری از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشته و حتی در روز آخر محمدرضا خانزاده هم با مخالفت باشگاه ذوب‌آهن از همراهی این تیم محروم شد. امین جهان عالیان هم به دلیل مصدومیت فرصت حضور در این مسابقات را از دست داد تا تیم زیر 22 سال با 21 بازیکن راهی عمان شود.

ایران

همچنین جدایی علیرضا منصوریان از یک سو و اتفاقات حاشیه‌ای این تیم در اردوی کیش که باعث ممنوع الفعالیت شدن سرپرست، آنالیزور و پزشک این تیم شد، از سوی دیگر، مشکلات تیم زیر 22 سال را بیشتر کرده است و آنها باید در بازی فردا هم با مشکلات و هم با تیم ژاپن مبارزه کنند.

البته در این تیم نفراتی همچون علیرضا بیرانوند، افشین اسماعیل‌زاده، کاوه رضایی، مرتضی پورعلی گنجی، احسان پهلوان، بهنام برزای و فردین عابدینی، پس از بازماندن نفرات اصلی از همراهی این تیم، فضای خوبی را بدست آوردند تا با نمایش شایستگی‌های خود، فرصت حضور در تیم‌های بهتر و یا تیم ملی بزرگسالان را بدست آوردند.

حال باید دید تیم ایران در این جام می‌تواند بدون توجه به مشکلات گذشته، نتایج خوبی را بدست آورده و از آبروی فوتبال کشورمان دفاع کند یا برابر تیم‌های مطرحی همچون ژاپن و استرالیا ناکام مانده و عدم نتیجه گیری هم بر مشکلات قبلی آن اضافه خواهد شد.

برنامه بازیهای تیم ایران به شرح زیر است:

یکشنبه - 22 دی 92

* ایران - ژاپن، ساعت 19:30، ورزشگاه رویال پلیس مسقط

سه‌شنبه - 24 دی 92

* ایران - استرالیا، ساعت 16:30، ورزشگاه رویال پلیس مسقط

پنجشنبه 26 دی 92

* ایران - کویت، ساعت 16:30، ورزشگاه سب مسقط

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت فدراسیون فوتبال
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین