سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم ملی زیر ۲۲ سال ایران در اولین دیدار مرحله گروهی قهرمانی آسیا فردا به مصاف ژاپن ‌می‌رود.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم پُرحاشیه ایران به مسقط رسید


تیم ملی زیر 22 سال ایران در اولین دیدار مرحله گروهی قهرمانی آسیا فردا به مصاف ژاپن ‌می‌رود.

دیدارهای تیم ملی زیر 22 سال ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا از فردا آغاز می‌شود. ایران در گروه اول این رقابت‌ها با ژاپن، استرالیا و کویت هم‌گروه است. بسیاری از کارشناسان این گروه را به نام مرگ نامیدند.


تیم ملی امید

ژاپن اولین محک جدی شاگردان افاضلی

تیم ملی ژاپن اولین حریف ایران در این رقابت‌ها است. با توجه به کمبود زمان و اینکه تیم ملی زیر 22 سال چهارمین اولویت فدراسیون را تشکیل می داد ایران با تیم دوم خود در این رده سنی به رقابت‌ها وارد شد و بسیاری از نفرات اصلی خود مثل پیام صادقیان، میلاد غریبی، امید عالیشاه، اکبر ایمانی، مرتضی تبریزی و ... را در اختیار ندارد.

 

بعد از کناره گیری علیرضا منصوریان و حضور هومن افاضلی روی نیمکت تیم ملی، بازیکنان ایران کمتر از پنج تمرین کنار یکدیگر برگزار کردند و کاملا شرایطی نا معلوم دارند.

در طرف مقابل ژاپن تیمی را به این رقابت ها فرستاده که اکثر بازیکنانش را نفرات زیر 20 سال تشکیل می دهند و مشخص است که این تیم قرار است برای المپیک 2016 برزیل آماده شود.

ایران و ژاپن فردا از ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه رویال مسقط مصاف یکدیگر می‌روند.محمد وحید اسماعیل بیگی و مرتضی پورعلی گنجی در این دیدار طبق اعلام مسئولان مسابقات محروم هستند.

دیگر بازی این گروه به صورت همزمان بین استرالیا و کویت برگزار می‌شود.

استرالیا حریف سخت و با انگیزه

بازی دوم ایران در این رقابت ها روز سه شنبه از ساعت 16 و 30 دقیقه مقابل استرالیا برگزار می شود.استرالیا تیمی جوان و با قدرت را به این مسابقات اعزام کرده است. طبق اعلام کادرفنی تیم ملی استرالیا تیمی است که در فاز هجومی قدرت زیادی دارد و بازیکنان این تیم از جناحین به خوبی نفوذ می کنند و دفاع را تحت فشار قرار می دهند.

البته باخت ‌ها تاریخی استرالیا مقابل ایران از لحاظ روحی این تیم را مقابل ایران همیشه در موضع ترس قرار داده است. بدون شک این مسابقه یکی از دیدارهای زیبا ایران خواهد شد.

دیگر بازی این گروه از ساعت 19 و 30 دقیقه بین ژاپن و استرالیا برگزار می‌شود.

تیم ملی زیر 22 سال در شرایطی به این رقابت‌ها قدم می گذارد که در این مدت با اتفاقات و حواشی زیادی روبه‌رو شده است. جدای از بحث تغییر کادرفنی و عدم حضور نفرات اصلی اتفاقاتی که در اردوی کیش افتاد این تیم را با مشکلات زیادی روبرو کرد. حضور پرقدرت و کسب نتیجه‌های مناسب می‌تواند باعث شود که تمامی این اتفاقات به فراموشی سپرده شود.

دیدار سرنوشت‌ساز مقابل کویت

بازی آخر هر گروه همیشه دیدارهایی سرنوشت ساز است. البته در صورت عدم نتیجه گیری ایران در دو مسابقه اول این دیدار می تواند برای شاگردان هومن افاضلی حالت تشریفاتی پیدا کند.

کویت نسبت به سایر حریفان ایران در این گروه تیمی نام آشنا تر برای بازیکنان تیم ملی است ایران با این  تیم یک دیدار در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا انجام داده بود که توانست یک بر صفر پیروز شود. البته نباید فراموش کرد که ترکیب نفرات هر دو تیم نسبت به آن مسابقه با تغییرات بسیار زیادی روبرو شده است.این بازی از ساعت 16 و 30 دقیقه در ورزشگاه سیب برگزار می‌شود.

بازی استرالیا و عمان نیز با این دیدار به صورت همزمان انجام می‌شود.

تیم ملی زیر 22 سال در شرایطی به این رقابت‌ها قدم می گذارد که در این مدت با اتفاقات و حواشی زیادی روبه‌رو شده است. جدای از بحث تغییر کادرفنی و عدم حضور نفرات اصلی اتفاقاتی که در اردوی کیش افتاد این تیم را با مشکلات زیادی روبرو کرد. حضور پرقدرت و کسب نتیجه‌های مناسب می‌تواند باعث شود که تمامی این اتفاقات به فراموشی سپرده شود.

بحث قلیان کشی بازیکنان زیر 22 سال ایران در روزهای اخیر تیتر اول رسانه های ورزشی کشور شده و حالا هم که بسیاری از متهمان پرونده قلیانی ها در این سفر همراه ملی پوشان نیستند، اما همچنان این تیم با حاشیه به مسقط رسیده است.

بهمن اسدی

بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین