سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نمایش کمدی «جادوی فسفری خال خالی» در کافه گالری فرهنگسرای نیاوران در حال اجرا می باشد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جادوی فسفری خال خالی در نیاوران


نمایش کمدی «جادوی فسفری خال خالی» در کافه گالری فرهنگسرای نیاوران در حال اجرا است.

جادوی فسفری خال خالی در نیاوران

نمایش کمدی «جادوی فسفری خال خالی » به نویسندگی نسیم خراشادی زاده  و کارگردانی رضا عمرانی  از سه شنبه 17 دی ماه ،ساعت 18 در کافه گالری فرهنگسرای نیاوران اجرا شد .

«جادوی فسفری خال خالی » کاری از گروه خنج با همکاری کارگاه نمایش 73 داستان شعبده بازی به نام کیوتک خال را روایت می کند که در کافه برنامه اجرا می کند . او خود را متفاوت از دیگر شعبده بازها می داند . در واقع جادوی او جادوی فسفری خال خالی ست که روی یک زوج (بهاره و سیاوش ) آن را در حضور تماشاگران اجرا می کند . زوجی که با هم مشکلاتی دارند اما تحت تاثیر جادوی شعبده باز خود واقعی شان را نشان می دهند .

 این نمایش پستوی نهان شما را نشانه می گیرد و می خواهد عهد و پیمان های قدیم را که دچار فرسودگی و رخوت شده، تازه کند چرا که عشق اگر به حال خود رها شود، می تواند به بزرگترین و عذاب آورترین کابوس زندگی تبدیل شود. تصویر عشق در اثر روزمره گی و تکرار شفافیتش را از دست می دهد. برای همه ی ما روزی فرا می رسد که پیکسل های تصویر عشق، دیگر در برابر تغییر واقعیت های زندگی پاسخگو نیست؛ اینجاست که جادوی فسفری خال خالی قدم به میدان می گذارد.

نمایش، داستان شعبده بازی به نام کیوتک خال را روایت می کند که در کافه برنامه اجرا می کند . او خود را متفاوت از دیگر شعبده بازها می داند . در واقع جادوی او جادوی فسفری خال خالی ست که روی یک زوج (بهاره و سیاوش ) آن را در حضور تماشاگران اجرا می کند

بهناز بستان دوست،علی تاجمیر و رضا عمرانی در این نمایش نقش آفرینی می کنند . موسیقی این اثر به صورت زنده توسط سعید شفیعی ساخته و اجرا می شود . شهریار حمزیان دستیاری کارگردان ،شبنم لطیفی مدیر صحنه و مجید معلمی مدیر تولید این نمایش را بر عهده دارند .

 نمایش کمدی «جادوی فسفری خال خالی » تا 16 بهمن ماه همه روزه به جز شنبه ها ساعت 18 در کافه گالری فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.

بخش سینما و تلویزیون تبیان


منبع : خبرگزاری هنر

مطالب مرتبط:

جادوی نیاوران                                 

سقراط طنزپرداز است                      

بادهایی که می وزند                       

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین