سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
8بازیکن استقلال و پرسپولیس در صورتی که در دیدار هفته بعد تیم‌های خودکارت زرد دریافت کنند، دربی ۷۸ را از دست خواهند داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

8 سرخابی در آستانه از دست دادن دربی 78


8 بازیکن استقلال و پرسپولیس در صورتی که در دیدار هفته بعد تیم‌های خود کارت زرد دریافت کنند، دربی 78 را از دست خواهند داد.


هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر از پنجشنبه با برگزاری دیدار ذوب‌‌آهن و نفت تهران آغاز می‌شود و سایر دیدارهای این هفته شنبه برگزار می‌شود.

بر همین اساس تیم‌های استقلال و پرسپولیس در بازی‌های هفته بیست و دوم خود که حکم پیش دربی را دارد به ترتیب در تهران و اهواز به مصاف استقلال خوزستان و فولاد خواهند رفت و نکته قابل توجه اینکه در ترکیب پرسپولیس 3 بازیکن دو اخطاره و در ترکیب استقلال هم 5 بازیکن دو اخطاره هستند که با دریافت کارت زرد در دیدار روز شنبه دربی 78 را  از دست خواهند داد.

پرسپولیس

در سایت سازمان لیگ از آندرانیک تیموریان، پژمان نوری، مجید غلام‌نژاد، هاشم بیک زاده و مهرداد اولادی به عنوان دوکارته‌های استقلال و از پرسپولیس محسن مسلمان، امید عالیشاه و حسین ماهینی به عنوان دواخطاره‌های پرسپولیس نام برده شده است.

نکته جالب اینکه از محمدرضا خانزاده در لیست پرسپولیس و از فرهاد مجیدی در لیست استقلال با وجود جدایی بازیکن پرسپولیس و خداحافظی کاپیتان استقلال همچنان به عنوان دو اخطاره در ترکیب این دو تیم نام برده شده است.

پرسپولیس برای بازی شنبه مقابل فولاد خلعتبری و حقیقی را به خاطر 3 اخطاره بودن در اختیار ندارد و از سوی دیگر استقلال با ترکیب کامل مقابل همنام اهوازی به میدان می‌رود. دربی 78 جمعه 27 دی‌ماه برگزار می‌شود.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت سازمان لیگ

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین