وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدافع سابق استقلال از پیوستن به ام الصلال قطر خوشحال است. او می گوید در بهترین زمان لژیونر شدن را انتخاب کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منتظری: در زمان خوبی لژیونر شدم


مدافع سابق استقلال از پیوستن به ام الصلال قطر خوشحال است. او می گوید در بهترین زمان لژیونر شدن را انتخاب کرد.

پژمان منتظری، مدافع سابق استقلال سرانجام پس از کش و قوس‌های زیاد به ام الصلال قطر پیوست.

منتظری در نشستی خبری که باشگاه ام الصلال برای او ترتیب داده بود حضور یافت. او از این که این باشگاه قطری را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرده است، خوشحال است.

منتظری

او گفت: از این که به ام الصلال پیوسته‌ام خوشحال هستم. بعضی از بازی‌های این تیم را در نیم فصل نخست لیگ ستارگان قطر نگاه کردم. جایگاهی که ام الصلال در جدول رده‌بندی دارد اصلا شایسته این تیم نیست. تمام تلاش خود را می‌کنم که این تیم را به جایگاهی که شایسته آن است برسانم.

منتظری درباره ضعف خط دفاعی ام الصلال و انتظارات بالای هواداران و سران این باشگاه قطری از او ، گفت: من به توانایی‌های خود ایمان دارم. بسیاری از بازی‌های ام الصلال را دیده‌ام. سران این باشگاه تلاش دارند تا وضعیت تیم را بهتر کنند. ام الصلال در فصل جابجایی بازیکنان خوبی را جذب کرده است، چرا که قصد دارد شرایط خود را بهبود بخشد. شک نکنید که خط دفاعی ام الصلال در نیم فصل دوم عملکردی متفاوت خواهد داشت.

مدافع سابق استقلال درباره این سوال که چرا لژیونر شدن او به طول انجامید این گونه پاسخ داد : من پیشنهاداتی از شرق و غرب آسیا داشتم، اما شرایطم با استقلال و تیم ملی به گونه‌ای بود که نمی توانستم با این پیشنهادها موافقت کنم. به ویژه این که می خواستم جایگاهی ثابت برای خود در تیم ملی ایران دست و پا کنم. در آن هنگام آرزویم بازی در تیم ملی بود. خوشبختانه به آرزوی خود رسیدم و الان بازیکن ثابت تیم ملی هستم به همین خاطر ترجیح دادم که در این زمان مناسب لژیونر شوم. بر این باورم که زمان مناسبی را برای لژیونر شدن خود انتخاب کردم. من در آغاز فصل از دو باشگاه الریان و السیلیه پیشنهاد داشتم. الان هم که از باشگاه الاهلی و یک باشگاه دیگر پیشنهادهایی به من شد، اما تمایلم به حضور در استقلال و تیم ملی باعث شد تا به این پیشنهادها پاسخ منفی بدهم. امیدوارم بتوانم در تیم جدیدم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.

در آن هنگام آرزویم بازی در تیم ملی بود. خوشبختانه به آرزوی خود رسیدم و الان بازیکن ثابت تیم ملی هستم به همین خاطر ترجیح دادم که در این زمان مناسب لژیونر شوم. بر این باورم که زمان مناسبی را برای لژیونر شدن خود انتخاب کردم

خالد آل عبدالجبار، دبیر باشگاه ام الصلال هم درباره منتظری، گفت: باشگاه ام الصلال علاقه زیادی برای جذب منتظری داشت، چرا که او یکی از بهترین مدافعان قاره آسیا است. منتظری بازیکن کلاس بالایی است و در تیم ملی ایران و باشگاه استقلال یک مهره ثابت بود. او قبل از قرارداد با ما تمام جوانب را بررسی کرد. به او اطمینان دادیم که مهره‌ای تاثیرگذار برای ما خواهد بود.

شیخ تمیم بن محمد آل ثانی ، رییس بخش فوتبال باشگاه ام الصلال هم از جذب منتظری خوشحال است. او گفت: بدون شک پژمان منتظری نقشی تاثیر گذار در بهتر شدن نتایج ام الصلال در نیم فصل دوم لیگ ستارگان قطر خواهد داشت. او با توانایی‌های که دارد می‌تواند تیم ما را به جایگاه‌های بهتری در جدول رده‌بندی برساند. منتظری و دیگر هم تیمی‌هایش این مسئولیت را دارند که شرایط تیم را بهتر کنند.

بخش ورزشی تبیان

منبع :

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین