سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس فدراسیون والیبال ایران شایعه پیوستن خولیو ولاسکو به تیم دیگری را رد کرد و از حضور وی حداقل تا پایان سال 2014 در تیم ملی کشورمان خبرداد. وی همچنین گفت: ولاسکو به اصول حرفه‌ای پایبند است و به هیچ عنوان با تیمی مذاکره نکرده و نمی‌کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ولاسکو در ایران می‌ماند


رئیس فدراسیون والیبال ایران شایعه پیوستن خولیو ولاسکو به تیم دیگری را رد کرد و از حضور وی حداقل تا پایان سال 2014 در تیم ملی کشورمان خبرداد. وی همچنین گفت: ولاسکو به اصول حرفه‌ای پایبند است و به هیچ عنوان با تیمی مذاکره نکرده و نمی‌کند.


خولیو ولاسکو

 پس از انتشار شایعاتی مبنی بر جدایی ولاسکو از تیم ملی ایران و بر عهده گرفتن سکان هدایت تیم ملی آرژانتین، محمدرضا داورزنی تاکید کرد: خولیو ولاسکو تا پایان سال 2014 با فدراسیون والیبال ایران قرار داد همکاری دارد. این فرضیه که یک مربی زمانی که با تیمی قرارداد دارد با تیم دیگری مذاکره کند، در دنیای حرفه‌ای کاملا مردود و رد است.

داورزنی ضمن تاکید بر پایبند بودن ولاسکو به اصول حرفه‌ای افزود: ولاسکو به هیچ عنوان با تیمی مذاکره نکرده و نمی‌کند. از آن گذشته حضور ایران در جمع هشت تیم برتر والیبال دنیا در لیگ جهانی خود در نوع خود هم برای ایران و هم برای ولاسکو موقعیتی استثنایی به شمار می‌آید و ولاسکو هیچ وقت این موقعیت را با سرمربیگری تیمی مثل آرژانتین که در حال حاضر در گروه دو در جمع 12 تیم درجه دو لیگ جهانی هست، عوض نمی‌کند.

وی افزود: از همه این‌ها گذشته ما برنامه‌ریزی خود را بر اساس حضور ولاسکو تا پایان المپیک 2016 انجام داده‌ایم و صحبت‌هایی هم در این خصوص کرده‌ایم تا در پایان سال 2014 در صورت به توافق رسیدن، دو سال دیگر با ولاسکو قرارداد همکاری منعقد کنیم. در حال حاضر حداقل تا پایان سال 2014 سرمربی تیم ملی ایران خواهد بود.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت فدراسیون والیبال

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین