سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مجید نوش زاده مدیر اجرایی جشنواره روابط عمومی های برتر ایران از رشد چشمگیر آثار روابط عمومی های شرکت کننده در بخش رقابتی روابط عمومی الکترونیک خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رشد چشمگیر آثار در بخش روابط عمومی الکترونیک در جشنواره روابط عمومی های برتر

جشنواره روابط عمومی های برتر

مجید نوش زاده مدیر اجرایی جشنواره روابط عمومی های برتر ایران از رشد چشمگیر آثار روابط عمومی های شرکت کننده در بخش رقابتی روابط عمومی الکترونیک خبر داد.

مجید نوش زاده ضمن بیان این مطلب افزود: در یازدهمین جشنواره شاهد حضور بیش از 150 سازمان و نهاد دولتی و غیردولتی در دو بخش ملی و استانی هستیم و تاکنون بیش از دو هزار و سیصد اثر به دبیرخانه جشنواره واصل شده است.

نوش زاده بیشترین آثار ارسالی از سوی روابط عمومی ها را مربوط به بخش های انتشارات، تبلیغات، ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی الکترونیک دانست و خاطرنشان ساخت: رشد رو به تزاید آثار ارسالی به ویژه در بخش روابط عمومی الکترونیک گویای این مطلب است که حرکت روابط عمومی ها به سوی استفاده از فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی رشد چشمگیری داشته و نشان دهنده قرابت و نزدیکی مجموعه سازمان ها و نهادهای فعال کشور به سوی تحقق دولت الکترونیک است.

مدیر اجرایی یازدهمین جشنواره روابط عمومی های برتر کشور با بیان این که نحوه ارسال آثار نسبت به سال گذشته در قالب و فرم بندی های مرتب تری بوده است اظهار داشت: عدم تفکیک آثار و نحوه ارسال هنوز موضوعی قابل بحث و اعتناست که روابط عمومی ها باید اهتمام بیشتری به این موضوع داشته باشند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین