سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
موسسه فورچون لیست سال 2013 صد شرکتی که کارمندان آن‌ها خوشبخت ترین در دنیای آی تی هستند را اعلام کرد بر این اساس گوگل اول، مایکروسافت 75، اپل و فیس بوک خارج از گود هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خوشبخت‌ترین کارمندان آی‌تی!


موسسه فورچون لیست سال 2013 صد شرکتی که کارمندان آن‌ها خوشبخت ترین در دنیای آی تی هستند را اعلام کرد بر این اساس گوگل اول، مایکروسافت 75، اپل و فیس بوک خارج از گود هستند.

موسسه فورچون لیست سال 2013 صد شرکتی که کارمندان آن‌ها خوشبخت ترین در دنیای آی تی هستند را اعلام کرد که برخی از نتایج اعلام شده در آن تعجب آور است. 

خوشبخت‌ترین کارمندان آی‌تی!

اول از همه کارمندان گوگل هستند که همانطور که انتظار می رفت در این لیست رتبه یک را در اختیار گرفتند. اما کارمندان مایکروسافت با سقوط به رتبه هفتاد و پنجم جدول رفتند و این یعنی اوضاع کارمندان و مهندسان مایکروسافت خیلی خوب نیست. 

جالب تر از همه نبود اپل و فیس بوک در این لیست است که باعث شگفتی شده است. 

 

در زیر لیست کمپانی های سرشناس را در این رتبه بندی می بینید: 

Google .1

SAS .2

Qualcomm .11

 Salesforce.com .19

Intuit .22

Rackspace Hosting .34

Cisco .42

Hitachi .63

Intel .68

Microsoft .75 

خوشبخت‌ترین کارمندان آی‌تی!

این لیست معمولا برای مهندسان کامپیوتر و آی تی تهیه می شود تا برای انتخاب شغل بعد از فارغ التحصیلی تصمیم درستی را بگیرند. 

برخی کمپانی های دیگر نیز لیستهای مشابهی تهیه کرده اند. مثلا کمپانی LinkedIn از 5 کمپانی برتر چهار کمپانی گوگل، اپل، مایکروسافت و فیس بوک را در لیست برترین های خود قرار داده است. البته کمپانی مذکور ،خود، در حوزه آی تی است و طبیعی است که رای دهندگان نیز در همین حوزه باشند و بالطبع به کمپانی های آی تی بیشتر رای دهند. 

 

 اول از همه کارمندان گوگل هستند که همانطور که انتظار می رفت در این لیست رتبه یک را در اختیار گرفتند. اما کارمندان مایکروسافت با سقوط به رتبه هفتاد و پنجم جدول رفتند و این یعنی اوضاع کارمندان و مهندسان مایکروسافت خیلی خوب نیست

لیست فورچون نیز براساس بهترین مکان های کاری در همه حوزه های امریکایی است و لیست لینکداین مرتبط با میزان تقاضای امریکایی ها برای یافتن کاراست. 

اما دلیل اول شدن گوگل (برای چهارمین سال پیاپی): فراهم کردن 100 هزار ساعت اوقات فراغت، ایجاد مراکز بهداشتی درمانی،  ایجاد باشگاه ورزشی، ایجاد زمین هاکی و بسکتبال و ورزش bocce (بازی ایتالیایی ترکیبی از بولینگ و تیله بازی)، اسب سواری و...  

خوشبخت‌ترین کارمندان آی‌تی!

وب سایت کاریابی گلس دور نیز اخیرا لیستی را تهیه کرد که به شرح زیر است: 

Facebook .1

Google .6

LinkedIn .14

Rackspace .15

Akamai .17

Salesforce.com .22

Intel .31

Red Hat .33

Apple .34

SAP .43

بخش دانش و زندگی تبیان


منبع: snn

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین