تبیان، دستیار زندگی
نرم افزار «قاصدک» که محصول موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان است، امکان گفتگوی اینترنتی و ارسال پیامک با اینترنت را به کاربران می‌دهد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانلود وی چت بدون فیلتر+لینک دانلود

قاصدك


نرم افزار «قاصدک» که محصول موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان است، امکان گفتگوی اینترنتی و ارسال پیامک با اینترنت را به کاربران می‌دهد.


هدف از ساخت برنامه قاصدک، سهولت ارتباط فارسی زبانان در بستری امن و مطمئن است که قادر به پاسخگویی به نیازهای روزمره همه افراد باشد. گسترش ارتباطات، به ویژه به شکل نوشتاری، ما را بر آن داشت تا امکانی را فراهم کنیم که در هر نقطه‌ای با در اختیار داشتن تلفن همراه خود بتوانید از این امکان برای ارتباط با دوستان و اقوام استفاده کنید و برای آنان، پیامک اینترنتی ارسال کنید، بدون اینکه نیاز به پرداخت مبلغی داشته باشید. این امکان برای شما و کسانی که برنامه قاصدک را نصب کرده باشند فراهم است. به این منظور توصیه می‌کنیم این برنامه را به دوستان و مخاطبین موجود در گوشی اندروید خود، پیشنهاد دهید.

در کنار این هدف اصلی، برنامه قاصدک، قابلیت‌های دیگری را اضافه نموده تا کاربران از کار با این برنامه، رضایت کامل را داشته باشند. از جمله این امکانات، یکپارچگی برنامه با لیست مخاطبین موجود در دستگاه شماست که باعث می‌شود بتوانید افرادی را که در سیستم قاصدک عضو هستند به راحتی پیدا کنید.

قابلیت مهم بعدی، امکان بازیابی پیام‌های از دست رفته و حذف شده بر اساس تاریخ، نام مخاطب و کلمه‌ای خاص است. با استفاده از این امکان، شما می‌توانید پیام‌هایی که در تاریخ مشخصی به شما ارسال شده است یا توسط شما ارسال شده را بازیابی کنید و در ضمن، اگر پیامی را به دلیل عدم امکان اتصال به اینترنت از دست داده‌اید، در هر زمان مشاهده کنید. البته توجه داشته باشید که سیستم قاصدک، پیام‌های مربوط به یک روز قبل از اتصال به اینترنت را برای شما ارسال خواهد کرد.

شما کاربران عزیز می‌توانید این برنامه را از بخش دانلود تبیان (اینجا) دریافت نمایید.


باشگاه کاربران تبیان - بخش دانلود