سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دفتر امور مجامع وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو که قرار بود فردا یکشنبه برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ساعی از شورای شهر استعفا می کند


دفتر امور مجامع وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو که قرار بود فردا یکشنبه برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول شد.


 بعد از ارسال نامه سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر ممنوعیت حضور اعضای شورای شهر در انتخابات ریاست فدراسیون‌ها، دفتر امور مجامع فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد از نجائیکه این نامه بعد از ظهر شنبه و تنها ساعاتی قبل از این غاز این انتخابات در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت، برای حفظ حقوق نامزدها، انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو در روز یکشنبه اول دیماه لغو شد.

قرار است دفتر امور مجامع فدراسیون‌های ورزشی تاریخ بعدی برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو را اعلام کند.

ساعی: استعفا از شورای شهر آخرین راه است

مدیر فنی تیم‌های ملی تکواندو گفت: هر تصمیمی که قانون بگیرد برای من لازم‌الاجرا است و اصلاً نمی‌خواهم قانون را زیر پا بگذارم.سازمان بازرسی نامه‌ای به وزارت ورزش ارسال کرد مبنی بر اینکه اعضای شورای شهر نمی‌توانند در انتخابات فدراسیون‌ها شرکت کنند. بر این اساس هادی ساعی در انتخابات تکواندو، احمد دنیامالی در قایقرانی و عباس جدیدی در کشتی نمی‌توانند کاندیدا شوند.

تکواندو

با توجه به نامه سازمان بازرسی، انتخابات مجمع فدراسیون تکواندو لغو شد که دلیل ن حفظ حقوق کاندیداها به خاطر اعلام قانون جدید در ستانه انتخابات بود.

هادی ساعی ، در مورد لغو انتخابات فدراسیون تکواندو اظهار داشت: سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده که افرادی که در شورای شهر هستند نمی‌توانند در انتخابات فدراسیون تکواندو شرکت کنند ما هم تابع این قانون هستیم و هر موضوعی که قانون مطرح کند را حتماً اجرا می‌کنیم. اگر قانون اجازه حضور در انتخابات را به من ندهد ن وقت تصمیم می‌گیرم که کجا و به چه شکلی حضور داشته باشم. بحث این است که من باید زمان داشته باشم تا تصمیم بگیرم که چه برنامه‌هایی را اجرا کنم. 

قهرمان المپیک 2008 پکن در ادامه گفت: روز گذشته ساعت 5و 30 دقیقه بعد از ظهر این موضوع را به صورت تلفنی به من خبر دادند و هنوز ابلاغیه‌ای کتبی به من ارائه نشده است. باید ببینم که تصمیماتی که گرفته شده با استناد به کدام قانون بوده تا من هم ن را بررسی کنم.

وی در پاسخ به این سۆال که ممکن است از شورای شهر تهران استعفاء کند گفت: راه‌های دیگری هم وجود دارد و باید نها را نیز بررسی کنیم. شاید راه خر استعفاء از شورای شهر باشد، اما در حال حاضر باید قانون را بررسی کنم. به هر حال هر تصمیمی که قانون بگیرد برای من لازم‌الاجرا است و اصلاً نمی‌خواهم قانون را زیر پا بگذارم. به هر حال وقتی موضوعی مطرح می‌شود من هم باید زمان داشته باشم که در مورد ن موضوع فکر کنم.

ساعی در پایان گفت: قرار است وزارت ورزش و جوانان زمان دیگری را برای برگزاری انتخابات فدراسیون تکواندو اعلام کند. بنده از شخص وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم. با درایتی که داشت چنین تصمیمی را گرفت تا شرایط برای همه کاندیدها یکسان باشد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین