سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران پس از توافق با مسئولان باشگاه نیندورفر تی اس وی از ادامه سرمربیگری در این تیم آلمانی استعفا کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هاشمیان از نیندورفر تی اس وی جدا شد


مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران پس از توافق با مسئولان باشگاه "نیندورفر تی اس وی" از ادامه سرمربیگری در این تیم آلمانی استعفا کرد.


وحید هاشمیان که به تهران سفر کرده، پس از یک نیم‌فصل کار در تیم اوبرلیگایی "نیندورفر تی اس وی" پس از توافق با مسئولان این باشگاه، از این تیم آلمانی جدا شد.

هاشمیان

دلیل اصلی این موضوع برمی‌گردد به برنامه‌ریزی هاشمیان برای شرکت در دوره تکمیلی مربیگری که یکی از پیش‌نیازهای آن، داشتن یک سال سابقه مربیگری برای کسانی که دارای مدرک A یوفا هستند، بود. درحال حاضر چنین شرایطی شکل گرفته و وحید هاشمیان سابقه یک سال مربیگری در آلمان را در کارنامه خود دارد.

اکنون وحید قصد دارد در کلاس پیشرفته زبان آلمانی شرکت کرده تا خود را برای شرکت در دوره مربیگری مذکور که امتحان ورودی آن 3 ماه دیگر برگزار می‌شود، بیش از پیش آماده کند.

طبق اعلام سایت خبری وحید هاشمیان، بدین ترتیب او چند روزی بیشتر در ایران خواهد ماند و بلافاصله پس از برگشت به هامبورگ، برای خداحافظی به محل باشگاه نیندورفر تی اس وی خواهد رفت.

هاشمیان پیش‌تر اعلام کرده بود  قصد ندارد بیش از 6 ماه یعنی تا پایان سال 2013 میلادی در این تیم مربیگری کند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت وحید هاشمیان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین