سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نامش را می توان گذاشت دلهره‌آورترین جاذبه گردشگری جهان. جایی در ارتفاعات آلپ فرانسه که فقط گردشگران شجاع و کله خراب می توانند از آن دیدن کنند
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دیوانه بازی در ارتفاعات آلپ
ارتفاعات آلپ

 


نامش را می توان گذاشت دلهره‌آورترین جاذبه گردشگری جهان. جایی در ارتفاعات آلپ فرانسه که فقط گردشگران شجاع و کله خراب می توانند از آن دیدن کنند. 

 

 

برای یک لحظه خودتان را در ارتفاع 3842 متری زمین تصور کنید که در اتاقکی شیشه ای محبوس شده اید. سرتان گیج می رود و زندگی تان به یک تکان، یک باد، سقوط یک تکه سنگ بند است.

ارتفاعات آلپ

 شیشه ای که شما روی آن ایستاده اید اگرچه به این سادگی ها نمی شکند اما فرض محال، محال نیست!

این اتاق شیشه ای روی قله کوه «آتیولی» قرار دارد و 4نفر به طور همزمان می توانند در آن بایستند و آن طور که سازندگان آن می خواهند، شکوه و زیبایی مون بلان را در نمایی 360 درجه ببینند

با این حال گردشگران زیادی هستند که حاضرند تا فرانسه بروند و پدیده تازه ساخته شده این کشور را در ارتفاعات آلپ ببینند.

ارتفاعات آلپ

 این اتاقک که چند روز قبل با شعار «قدم گذاشتن در خلاء» افتتاح و رونمایی شد، برای مسافران هیجان طلبی ساخته شده که دیگر صخره نوردی، غارنوردی و بانجی جامپینگ برایشان جوابگو نیست!

ارتفاعات آلپ

این اتاق شیشه ای روی قله کوه «آتیولی» قرار دارد و 4نفر به طور همزمان می توانند در آن بایستند و آن طور که سازندگان آن می خواهند، شکوه و زیبایی مون بلان را در نمایی 360 درجه ببینند.

ارتفاعات آلپ

 مون بلان با ارتفاع 4807 متر بلندترین قله رشته کوه آلپ است که در مرز ایتالیا و فرانسه قرار گرفته و معنی نام آن کوه سپید است. صد کیلومتر مربع از مون بلان پوشیده از یخچال‌های دائمی است و به همین دلیل فرانسوی ها به آن لقب بانوی سپیدپوش داده اند.

ارتفاعات آلپ

پیش بینی می شود در تعطیلات سال نوی مسیحی بیشتر گردشگران خارجی در سفر خود به فرانسه سر از خوفناک ترین نقطه این کشور در بیاورند!

 

رستم زاد

بخش گردشگری تبیان


مطالب مرتبط:

ده شهر بسیار خطرناك جهان

هفت منطقه سفر ممنوع!

وحشتناک ترین باغ دنیا!

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین