سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بیان بهترین بازیگر جشنواره مسكو شد فرامرز قریبیان بازیگر فیلم "رقص در غبار" برنده ی جایزه بهترین بازیگر بیست و پنجمین جشنواره فیلم مسكو شد. به گزارش ایرنا از مسكو، یك منبع مطلع با اعلام این خبر افزود: به دعوت مسوول...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی و هنری 11 تیر ماه 1382

فرامرز قریبیان بهترین بازیگر جشنواره مسكو شد

فرامرز قریبیان بازیگر فیلم "رقص در غبار" برنده ی جایزه بهترین بازیگر بیست و پنجمین جشنواره فیلم مسكو شد.

به گزارش ایرنا از مسكو، یك منبع مطلع با اعلام این خبر افزود: به دعوت مسوولان جشنواره، قریبیان برای شركت در مراسم اختتامیه و دریافت جایزه خود شنبه شب از طریق فرانكفورد عازم مسكو شد.

بخش مسابقه ی جشنواره بین المللی فیلم مسكو ،  شامل 5 جایزه است كه به بهترین بازیگران مرد و زن ، بهترین فیلم و بهترین كارگردان اهدا می شود.

جایزه ی ویژه ی هیأت داوران نیز از جوایز دیگر این جشنواره است كه سال گذشته به فیلم ایرانی"آرزوهای زمین" كار وحید موساییان اهدا شد.

بخش مسابقه بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم مسكو با شركت 19 فیلم، از كشورهای مختلف ، 10  روز پیش در مسكو آغاز به كار كرد. در بخش مسابقه این جشنواره ، فیلم ایرانی "رقص در غبار" كار اصغر فرهادی با فیلم هایی از كشورهای آلمان، آمریكا، ایتالیا، اتریش، انگلیس، برزیل، بلغارستان، تركیه، روسیه، سوئد، فنلاند، كره جنوبی و ژاپن رقابت كرد. بابك پیامی ، كارگردان ایرانی نیز یكی از اعضای هیأت داوران این جشنواره است. سایر اعضای هیأت داوران به ریاست "سرگی بادروف" كارگردان روس، "كن راسل" كارگردان سینما از انگلیس، "آگنشكاخولند" كارگردان لهستانی و "میكاكاورسیمیاكی" از ژاپن هستند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین