وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسئولان پادگان که سفره ای جداگانه و مفصل برای ایشان در قسمت فرماندهی آماده کرده بودند، آمدند سراغشان که تشریف بیاورید فلان جا، سفره آماده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نماینده رئیس جمهور در آخر صف!


مسئولان پادگان که سفره ای جداگانه و مفصل برای ایشان در قسمت فرماندهی آماده کرده بودند، آمدند سراغشان که تشریف بیاورید فلان جا، سفره آماده است.

 آن چه خواهید خواند، خاطره ای است زیبا از یکی از رزمندگان لشگر14 امام حسین(ع) درباره حضور مقام معظم رهبری در جبهه های جنگ:

رهبر، خامنه ای

یکی از روزهایی که در پادگان 15 خرداد در اصفهان حضور داشتم، آیت الله خامنه ای آمدند برای بازدید از نیروها. ایشان در آن زمان، نماینده امام در شورای عالی دفاع بودند. لباس نظامی تنشان بود و بدون هیچ تشریفاتی داخل پادگان شدند. جلو رفتم و عرض کردم:" حاج آقا! نماز خوندید؟" فرمودند:"بله"

عرض کردم:" الان وقت نهاره و ما هم داریم می ریم غذا خوری.  تشریف بیاورید در خدمتتان باشیم."

ایشان با من آمدند به غذاخوری. از طرف دیگر، مسئولان پادگان که سفره ای جداگانه و مفصل برای ایشان در قسمت فرماندهی آماده کرده بودند، آمدند سراغشان که تشریف بیاورید فلان جا، سفره آماده است. آقای خامنه ای گفتند:"خیر. من همین جا چند لقمه ای می خورم". آقایان هرچه اصرار کردند، ایشان نپذیرفتند و رفتند یک بشقاب برداشتند و آمدند انتهای صف طولانی غذا و پشت سر من که آخرین نفر بودم ایستادند و بعد از انتظار فراوان، غذا دریافت کردند و کنار ما نشستند و نهار خوردند. این خاطره در ذهن پاسداران جوان اصفهانی برای همیشه حک شد.

بخش تاریخ ایران و جهان تبیان

منبع: جهان نیوز

مقالات مرتبط:

تولد اولین فرزند در روزهای نداریم

منبرهای آقای خامنه‌ای خیابان را می‌بست

 آقای خامنه‌ای رئیس یك موسسه شد 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین