تبیان، دستیار زندگی
همزمان با سالروز تولد محمود احمدی نژاد جمعی از هواداران وی با حضور مقابل منزل مسکونی او در محله نارمک این روز را به وی تبریک گفتند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جشن تولد احمدی نژاد در خیابان


همزمان با سالروز تولد محمود احمدی نژاد جمعی از هواداران وی با حضور مقابل منزل مسکونی او در محله نارمک این روز را به وی تبریک گفتند.

جشن تولد احمدی نژاد در خیابان

بعد از نماز مغرب و عشاء جمع حدودی 100 نفره مردم و حامیان احمدی نژاد در مقابل درب منزل او 57 سالگی اش را جشن گرفتند.

در این مراسم که احمدی نژاد با تاخیر 2 ساعت حدود ساعت 8 در جمع طرفداران خود حاضر شد، برخی پلاکاردهایی به مضمون این که "دکترجون برنگرد تا حضرات قدرت را بدانند"،" ما همه احمدی نژادی هستیم"و "ما را هم محاکمه کنید" به دست داشتند.

برخی نیز دسته گل هایی به او هدیه کردند.

احمدی نژاد پس از حضور در جمع مردم به درخواست مکرر حاضران در جلوی منزل خود بر روی سقف اتومبیلش ایستاد و سخنرانی کرد.

وی با تقدیر از حاضران گفت: آنکه آمده است و باز باید بیاید همان است که همه ما منتظر او هستیم. دیگر قدرت طلبی ها و زیاده خواهی ها رابطه انسان ها را تنظیم نخواهد کرد و رابطه انسان ها براساس فترت انسانی خواهد بود و آن روز دیر نیست.

رییس دولت سابق ادامه داد: امروز عشق به عدالت و توحید در اعماق جان انسان ها می جوشد و انسان ها احساس می کنند که باید برای استقرار توحید و عدالت در کنار یکدیگر قرار گیرند. این حرف ها تکراری است، اما تکرار آنها خالی از فایده نیست. امروز در همه جای دنیا شور و حال مردم، شور و حال شماست و همه عدالت را مطالبه می کنند.

دست نوشته هایی همچون «نه سازش نه تسلیم منتظر تو هستیم»، «میدان 72 نارمک قلب عدالت خواهی ایران» در دست برخی از حاضران به چشم می خورد

احمدی نژاد اظهار کرد: این که صهیونیست ها عصبانی هستند و عجله دارند، به این خاطر است که می بینند سیلی به راه افتاده که ریشه همه ظلم ها را برخواهند کند. جمهوری اسلامی برپا شد تا به همه بگوید انسان حقیقتی دارد، حقیقتی که متفاوت از آن چیزی که امروز هستیم. اگر عظمتی که در جمهوری اسلامی هست که هست، به خاطر این پیام و محتواست.

جشن تولد احمدی نژاد در خیابان

احمدی نژاد همچنین گفت: همه شیاطین امروز بسیج شده اند. مساله اصلی شیطان همین پیام است و ساده لوحی است اگر بخواهیم پیام شیطان را به مسائل کوچک محدود کنیم. شیطان عاقل تر از برخی آدم هاست.

وی افزود: شیطان زمانی که آمد، با همه انسان ها اعلان جنگ کرد، نه به خاطر مسائل جزئی، بلکه برای آنکه ریشه را بزند، اما روزی حکومت عدالت برپا شود، یعنی روز ظهور امام(عج)، روز مرگ شیطان است و طبیعی است که بزرگترین دشمنی شیطان با امام و با ظهور امام باشد. شیطان می خواهد ما را از یاد امام غافل کند و مردم را از بهار مایوس سازد، اما ملت ایران کمر شیطان را می شکنند.

وی همچنین گفت: تولد بهار تولد همه انسان هاست و تولد انسان ها روزی است که امام بیاید.

احمدی نژاد در پایان اظهارات خود، دعا کرد و مردم نیز آمین گفتند.

حامیان احمدی نژاد تابلویی که بر روی آن اللهم عجل لولیک الفرج حک شده بود، به وی هدیه دادند.

احمدی نژاد پس از پایان سخنانش، با مردم به صورت خصوصی سخن گفت و نامه هایی از آنها برای رسیدگی دریافت کرد.

تجمع حامیان احمدی نژاد به مناسبت جشن تولد وی حاشیه هایی داشت که روایت بخش هایی از آن خالی از لطف نیست.

خبرگزاری فارس: واکنش جالب احمدی نژاد به حذف شعار مرگ بر آمریکا/دعای فرج بالای سر کاخ سفید

احمدی نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه نظر شما در مورد حذف شعار مرگ بر آمریکا که این روزها به گوش می رسد چیست، رو به جمعیت کرد و حامیان وی نیز با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا تحسین و تایید او را برانگیختند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، جمعی از حامیان محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در حالی از ساعت 18 به مناسبت تولد او در برابر منزلش تجمع کرده بودند که این برنامه با یک ساعت تأخیر و با سخنرانی برخی از هماهنگ کنندگان تجمع آغاز شد.

این دیدار با حاشیه هایی همراه بود که در ذیل به بخشی از آنها اشاره می شود:

*حجت الاسلام کیانی یکی از حامیان احمدی نژاد که در این تجمع حاضر شده بود انگیزه اصلی از برگزاری این جشن تولد را زنده بودن سرباز امام زمان (عج) دانست و بر همین اساس گفت سرباز امام زمان (عج) گلادیاتور نیست که تاریخ مصرفش تمام شود؛ احمدی نژاد ماندگار شد و ماندگار خواهد ماند.

جشن تولد احمدی نژاد در خیابان

*در حاشیه این مراسم بازار بحث های سیاسی داغ بود و حامیان و مخالفان دولت های دهم و یازدهم به تبادل نظر با یکدیگر می پرداختند.

*برخی از افراد به دعوت رسانه های حامی احمدی نژاد با یک شاخه گل و عکس های وی در این تجمع حاضر شده بودند.

*دست نوشته هایی همچون «نه سازش نه تسلیم منتظر تو هستیم»، «میدان 72 نارمک قلب عدالت خواهی ایران» در دست برخی از حاضران به چشم می خورد.

*برخی از حامیان احمدی نژاد به نقل خاطراتی از سفرهای استانی و دیدارهایشان با رئیس جمهور سابق پرداخت.

*احمد ی نژاد ساعت 19:20دقیقه و در حالی که حامیانش با شعارهایی همچون «احمدی دلاور، تولدت مبارک»، «احمدی ساده زیست، نابودگر صهیونیست» و «مرگ بر آمریکا» به استقبال او رفته بودند در جمع آنها حاضر شد.

*احمدی نژاد در پاسخ به برخی از بین جمعیت خطاب به او گفت «انشاءالله 4 سال دیگر مجددا دعای اللهم عجل لولیک الفرج بالای سایت ریاست جمهوری نقش بربندد گفت دعا کنید تا 4 سال نشده این شعار را بر بالای سردرب کاخ سفید ببینیم.

*حضور یک جانباز دفاع مقدس که از رئیس جمهور سابق قصد کمک و یاری داشت از نکات جالب توجه این دیدار بود که احمدی نژاد از همراهانش خواست تا به مشکل این جانباز رسیدگی کنند.

*احمدی نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه نظر شما در مورد حذف شعار مرگ بر آمریکا که این روزها به گوش می رسد چیست، رو به جمعیت کرد و حامیان وی نیز با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا تحسین و تایید او را برانگیختند.

این تجمع حوالی ساعت 20 با خداحافظی احمدی نژاد با حامیانش خاتمه پیدا کرد.

فرآوری : یوسف قاضی زاده

بخش سیاست تبیان


منابع: فارس، ایسنا