تبیان، دستیار زندگی
ما همیشه به دنبال راه هایی هستیم تا کمی رنگ و خلاقیت را به زندگی روزمره مان بیفزاییم. و در این میان شاید جایگزین هایی خارج از عرف معمول برای کابل های ملالت آور فعلی، بتواند یکی از این راه های موثر باشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کابل‌های رنگارنگ، خلاق و جذاب


ما همیشه به دنبال راه‌هایی هستیم تا کمی رنگ و خلاقیت را به زندگی روزمره‌مان بیفزاییم و در این میان شاید جایگزین‌هایی خارج از عرف برای کابل‌های ملالت‌آور فعلی، بتواند یکی از این راه‌های موثر باشد.

تنها کافی است که سراغ کابلهای رنگارنگ بروید تا اندکی جذابیت رنگی را به ابزارهای الکترونیک مصرفی تان اضافه کنید. در این مجموعه هم سعی کرده ایم برخی از بهترین های چنین انتخابی را لیست کنیم.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا خانه ای رنگی و شاد داشته باشیم.

1- کابل های میکرو یو اس بی شاداب

کابل‌های رنگارنگ

آیا اسمارت فون یا دستگاهی مجهز به پورت microUSB در اختیار دارید؟ خب، چرا به جای کابل معمولی سیاه یا مشکی آن، به سراغ یکی از این کابل های خوش رنگ 19 دلاری نمی روید؟

2- کابل های رابط Eastern Collective

کابل‌های رنگارنگ

یا اینکه می توان از مجموعه بزرگ Eastern Collective طرح و رنگ مورد نظر برای هر نوع کابلی را انتخاب کرد. اینجا هم با یک کلکسیون زیبا روبرو هستیم که هر کدام 14 دلار قیمت دارند.

3- کیت کابل مینی USB با کیف

کابل‌های رنگارنگ

این مجموعه رنگی شامل انواع مختلف کانکتورهای مینی یو اس بی است که هنگام مسافرت می تواند همراهی زیبا و کارآمد باشند. و البته قیمت 25 دلاری آن را هم باید در نظر داشت.

4- کابل شارژ و سینک با کانکتور لایتنینگ، محصول BlueFlame

کابل‌های رنگارنگ

با پرداخت 40 دلار ناقابل صاحب یک کابل دو متری خاکستری، مشکی زیگزاگ، صورتی زیگزاگ یا آبی زیگزاگ خواهید شد که به کانکتور لایتنینگ مجهز است.

5- کانکتورهای شاداب ابزارهای اپلی

کابل‌های رنگارنگ

این مجموعه خوش رنگ و لعاب به شما اجازه می دهند تا کابلی همرنگ با کاور یا کیس ابزار اپلی تان انتخاب نموده و از این هارمونی لذت ببرید. البته برای چنین هماهنگی، در کنار هزینه کیس، باید 19 دلار هم برای کابل پرداخت کنید.

6- مجموعه Paracable

کابل‌های رنگارنگ

این مجموعه جذاب شامل کابل های لایتنیگ و 30 پین ویژه ابزارهای اپلی در 20 رنگ و طرح گوناگون است. دنیایی از انتخاب رنگها و الگوهای پس زمینه.

7- Scosche BoltBOX

کابل‌های رنگارنگ

با طراحی جذاب جمع شو، این مجموعه گزینه ای مناسب برای کسانی است که از پیچ و گره خوردن کابل لایتنینگ شان متنفرند. البته این مجموعه با 25 دلار قیمت، علاوه بر انتقال دیتا، کار شارژ آی دیوایس را هم انجام می دهد.

8- کابل AUX فلئورسنت فنری Griffin

کابل‌های رنگارنگ

این کانکتورهای AUX فنری، هم در جای مورد نیاز برای نگهداری صرفه جویی می کنند، هم کمتر گره می خورند و مهمتر از همه رنگهای فسفری فلئورسنت آنها است. هر کدام هم 13 دلار قیمت دارند.

9- افزایش طول کابل های USB

کابل‌های رنگارنگ

اگر به مقداری طول بیشتر برای کابل یو اس بی دستگاه تان نیاز دارید، به جای خرید یک کابل یا شارژر جدید بلندتر، می توانید از این افزونه های رنگی برای افزایش متراژ کابل اصلی بهره ببرید. با پرداخت 19 دلار، انتخاب شما کدام رنگ است؟

10-  مجموعه Wrapture Designs

کابل‌های رنگارنگ

و در پایان، سایت Etsy مسئولیت فروش مجموعه ای از کابلهای خلاقانه  Wrapture Designs را بر عهده دارد که با 17 دلار هزینه، جذابیت یک محصول دستباف را به ارمغان می آورند.

به نظرتان چنین مجموعه ای تا چه حد می تواند شما را از رکود روزمرگی زندگی جدا کند؟

بخش دانش و زندگی تبیان

منبع: نارنجی