تبیان، دستیار زندگی
برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آستانه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان به اظهار نظر در مورد شرایطی سیدرضا صالحی امیری پرداختند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رای اعتماد مجلس و آینده ورزش


برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آستانه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان به اظهار نظر در مورد شرایطی سیدرضا صالحی امیری پرداختند.

مجلس

ناصر صالحی‌نسب عضو کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در خصوص صالحی  امیری گفت : همه اعضای کمسیون با نظر ایشان و برنامه داده شده موافق هستند و چون در بحث جوانان دارای مدریتی قوی می باشند امید است که بتوان هم در بحث ورزش و هم در بحث جوانان سیر صعودی داشته باشیم

سید شریف حسینی عضو کمسیون صنابع و معادن در خصوص صالحی  امیری گفت: با توجه به سوابق مدیریتی درخشان ایشان حتما توانایی بهبود شرایط  کنونی ورزش کشور را خواهد داشت و شاهد توسعه ورزش همگانی و قهرمانی با حضور ایشان خواهیم بود و در بخش جوانان که تخصص وی می باشد و تاکنون کمرنگ بوده با برنامه خوبی که دارد می‌تواند موفق عمل کند.

سیدسعید حیدری طیب عضو کمسیون انرژی مجلس نیز در مورد وزیر پیشنهادی دولت به مجلس برای این وزارتخانه گفت: آقای صالحی امیری انسانی خوش فکر و اهل قلم می باشد که آشنایی به قومیت ها مختلف هم از حسن های ایشان است و در بین گزینه ها وی بهترین گزینه می باشد.

حمیدرضا پشنگ عضو کمسیون عمرانی مجلس در خصوص صالحی  امیری گفت: در خصوص وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان نظر مخالفی ندارم و بایست به جمع بندی کلی رسید.

اسماعیل جلیلی عضو کمسیون برنامه و بودجه و محاسبات در خصوص صالحی  امیری گفت: صالحی امیری برنامه‌ها و رویکردهایش در حوزه جوانان و ورزش را با صداقت و صبر بیان کرد و به پرسش‌های نمایندگان پاسخ داد و نمایندگان نیز به پاسخ‌های وی اعتماد کردند و نظر قاطبه اعضای مجمع فراکسیون رهروان را جلب کرد.

سیدسعید حیدری طیب عضو کمسیون انرژی مجلس نیز در مورد وزیر پیشنهادی دولت به مجلس برای این وزارتخانه گفت: آقای صالحی امیری انسانی خوش فکر و اهل قلم می باشد که آشنایی به قومیت ها مختلف هم از حسن های ایشان است و در بین گزینه ها وی بهترین گزینه می باشد

حمیدرضا فولادگر عضو کمسیون صنابع و معادن در خصوص صالحی  امیری گفت: با توجه به اینکه ورزشگاه نقش جهان در اولویت کاری ایشان می باشد در خصوص رای اعتماد بایست از دیگر برنامه های ایشان هم مطلع  بود که تا روز یکشنبه بایست صبر کرد.

عباس پاپی‌زاده بالنگان عضو کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در خصوص صالحی  امیری گفت: وی از نیروهای توانمندی می باشد که نگاه ایشان به مقوله ورزش یک نگاه راهبردی همراه پیشرفت و ترقی است همچنین در بحث جوانان با توجه به سوابق علمی وی امیدوار هستیم این مشکلاتی که تاکنون برای جوانان بوده برطرف شود و ایشان هم در بعد ورزشی و هم در بحث جوانان برنامه های مناسب و ویژه ای دارد.

حجت الاسلام سبحانی نیا عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص صالحی  امیری گفت: حضور وی در چند روز گذشته در ارتباط با نمایندگان بد نبوده و رسما وارد عمل شده و می توان گفت در بهبود فضا ورزش و جوانان کمک بسیاری می کند.

بخش ورزشی تبیان


منبع : مهر