تبیان، دستیار زندگی
باشگاه کاربران سایت تبیان با انتشار کارت پستال ویژه عید سعید غدیر خم، ولایت حضرت علی (ع) را به همه کاربران محیط مجازی تبریک گفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبریک تبیانی برای عید سعید غدیر خم

عید غدیر

باشگاه کاربران سایت تبیان با انتشار کارت پستال ویژه عید سعید غدیر خم، ولایت حضرت علی (ع) را به همه کاربران محیط مجازی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، كاربران اینترنتی به مناسبت عید سعید غدیر خم می‌توانند كارت تبریك‌های مورد علاقه‌شان را با مراجعه به سایت تبیان دریافت و برای دوستان ارسال كنند.

همچنین این امكان فراهم شده است تا كاربران بتوانند متن پیام دلخواه خود را در قسمت مشخصی از كارت پستال نوشته و برای شخص مورد نظر ارسال كنند. این امر در كمترین زمان ممكن می‌تواند انجام شود.

در بخشی از متن این كارت تبریك آمده است: « وقتی دستان محمد (صلی‌الله‌علیه‌وآله) و علی (علیه‌السلام) در آسمان اوج گرفت و به هم رسید، برکه کم‌جان غدیر، اشک شوق جاری کرد.

غدیر، همه‌ی همهمه‌ها را می‌شنید: «بیعت می‌کنیم با دل‌های خود و جان‌های خود و دست و زبان خود...»

گیسوان بلند نخلستان‌ها در هوای علی (علیه‌السلام) وزیدن گرفت. گل از روی گل شکفت و دل‌های خسته و بی‌رمق روزگار، سرشار از شادمانی شد.

پیامبر (صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمودند تا جایگاهی فراهم کنند تا حتی کوته‌بین‌ترین انسان‌ها، قامت آسمانی و دل‌انگیز حضرت را ببینند؛ تا آن‌گاه که دست نورانی حضرت، امانت ولایت را به دستان با کفایت امامت می‌سپارد، همه شاهد باشند.

پیامبر (صلی‌الله‌علیه‌وآله) بازوی علی (علیه‌السلام) را گرفت و بالا برد. آسمان، هم‌پای او قد کشید...

سروها، خودشان را بالا کشیدند...

رسول خاتم، در گوش جهانیان زمزمه می‌کرد: «هر کس من پیشوای اویم، علی (علیه‌السلام) پیشوای اوست…»

جبرئیل فرود آمد. بوی خوش پیامش، زمین را عطرآگین کرد. خدا، او را با عهد بزرگی فرستاده بود؛ عهد ولایت.

زیرا كه هیچ‌گاه، زمین، بی‌حجت نمی‌ماند...

خجسته باد پیوند «نبوت» و «امامت» در نقطه اوجی به نام غدیرخم که غدیر، گره محکمی است برای رشته دیانت.

غدیر خم، عید تکمیل رسالت مبارک...»

گفتنی است، شما کاربران عزیز تبیانی می‌توانید برای تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر، عید به تکامل رسیدن دین، و پاسداشت این عید فرخنده و مبارک، از کارت تبریک زیبای طراحی شده باشگاه کاربران استفاده کرده و این عید را به دوستان و آشنایان خود، تبریک و تهنیت بگویید.

تهیه و تنظیم: هومن بهلولی