تبیان، دستیار زندگی
نشست مشترک مسئولان کمیته ملی المپیک و سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حالی صبح دوشنبه برگزار شد که پس از مدت‌ها زمان نهایی برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک مشخص شد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که قبل از این بین وزارت ورزش و کمیته المپیک برای برگزاری این انت
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زمان برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک مشخص شد


نشست مشترک مسئولان کمیته ملی المپیک و سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حالی صبح دوشنبه برگزار شد که پس از مدت‌ها زمان نهایی برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک مشخص شد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که قبل از این بین وزارت ورزش و کمیته المپیک برای برگزاری این انتخابات اختلاف نظرهایی بوجود آمده بود.

المپیک

نشست مشترک اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با سیدرضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان صبح امروز دوشنبه در محل این وزارتخانه برگزار شد و طی آن حاضرین به توافق رسیدند تا انتخابات کمیته ملی المپیک روز 25 آذرماه برگزار شود.

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که قبل از این برای تعیین زمان برگزاری انتخابات اختلاف نظرهای فراوانی بین این دو نهاد ورزشی وجود داشت و هر بار به بهانه ای برگزاری انتخابات لغو می شد. کمیته المپیک در این مدت تلاش کرد اساسنامه را اصلاح و به تایید کمیته بین المللی المپیک برساند تا مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود نداشته باشد. با این حال پس از کنار رفتن محمد عباسی از وزارت ورزش و جوانان و حضو سیدرضا صالحی شرایط متفاوت شد و در نهایت طرفین به توافق رسیدند تا این انتخابات روز 25 آذر برگزار شود.

نشست مشترک اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با سیدرضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان صبح امروز دوشنبه در محل این وزارتخانه برگزار شد و طی آن حاضرین به توافق رسیدند تا انتخابات کمیته ملی المپیک روز 25 آذرماه برگزار شود

بر این اساس از 11 آذر ماه ثبت نام از کاندیداها آغاز خواهد شد و از روز 28 آبان به اعضای مجمع نامه داده می شود تا برای انتخابات اعلام آمادگی کنند و پس از اینکه فرصت 8 روزه ثبت نام تمام شد، کاندیداها فرصتی پنج روزه دارند تا مشخصات خود را ارسال کنند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: مهر